2737
2734
عنوان

ارثیه ی زن عموم

327 بازدید | 20 پست

یه زمینی قرار به زن عموم ارث برسه تازه اون زمین برای بنیاد بوده و معلوم نیست اون به کی فروخته 50 هزار هکتاره البته تو روستا . خوشونم هم 9 تا بچه ان . هنوز هیچی معلوم نیست جلو مامانم پز میدن آرزوهایی که داداشم داره رو پسرش میاد میگه با این پول فلان چیزو میخرم و اینا . زن عموم به مامانم میگه میرم شهر . هنوز هیچی نشده به ما محل نمیدن . مامانم خیلی ناراحته تا حالا اینجوری ندیدمش. همش اشکش میاد . میگه عیبی نداره خدا بهشون میده چرا اینقدر پز میدن . منم الان حسابی گریه کردم .مامانم مظلومه . هر چی میخره حتی طلا همش قایم میکنه کسی نبینه دلش بخواد . اونوقت این اینجوری دل مامانم رو آتیش میزنه . من هیچ وقت دعای بد در حق کسی نکردم ولی اینا یه کاری کردن که همش میگم خدایا زمین اشتباهی باشه .

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشاا هرچی خیره

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738

ببین از این مدل آدما همه جا و همیشه هست این ما هستیم که باید رو خودمون کار کنیم نمیشه تا همیشه آه و نفرین به دست باشیم که چرا بقیه فلان اخلاق رو دارن و خدا ازشون نگذره

امروز جاری مادر فردا جاری خودت

پس باید قبلش رو خودمون کار کنیم اینقدر ضعیف نباشیم

وای یعنی بخاطر ارثیه یکی دیگه غم و غصه میخورین و گریه میکنید؟ در برابر مشکلات بزرگ دیگه میخواید چیکار کنید؟ بزار زن عموی ندید بدید و نو کیسه ت پز بده. مگه مهمه؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ. ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ

من الان دلیل ناراحتی شمارو متوجه نشدم

خب که چی پدرش زحمت کشیده خریده حالا میرسه ب بچه هاش

اگه اینطور که میگی شما دلتون بزرگ بود هیچوقت ناراحت نمیشدید هیچ دعا هم میکردن که خدابیشتر بده

امان از تنگ نظری 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
به ارثیه جاری مادرتم کار داری 🙊استغفرالله

من کار ندارم . من مامانم همه ی زندگیمه هر کاری کردم که فقط بخنده برام سخته یکی بیاد اینحوری اشکش رو در بیاره . مادرمه با دنیا عوضعش نمیکنم

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
2706