2733
2734

دو تا امپول hcg داده دکترم عکس سونو رو فرستادم گف فردا صبح بزن

صبح نمیتونم .به منشیش گفتم عصر بزنم؟گف اوکیه

میخام نظر شما رو هم بدونم

پست بعد عکس سونو رو میزارم

روز ۱۱ این بوده

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عشقم  امپول رو ک بزنی بعد 30 ساعت تخمکت ازاد میشه حالا زودتر بزنی ...فرقی نداره ولی از زمانی ک ...

مرسی عزیزم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
عزیزم امپول و اینا برا چیته؟؟؟تو ک مشکلت شوهرت بود الانم عمل کرده خوب میشه

والا فک کنم خودم هم pco هستم البته دکترم چیزی نگفته

ولی خب ماه اول که اقدام کردم نشد

بقیش دارو و آمپول بوده

سلام عزیزم برا کیستتت چیزی نگفت دکتر؟؟؟

سلام گلم

دکتر گف کیستات گوچولوئه و تغییر سایز نداده کاریشون نداریم

اگه ۵ سانت شد عمل

2738
لگن درد و لکه بینی نداری؟

لکه بینی فقط روز قبل پریود

لگن درد نه