2410
2553
عنوان

چطوری میشه پسر دار شد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 76 پست
اگه کسی می دونست که دیگه نگرانی نداشت گلم

گفتم هر کسی اقدام کرده راهنماییم کنه نگفتم غیب بگه گلممم

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی همه چیز ب مرد بستگی داره؟؟

جنسیت رو مرد مشخص میکنه اونم بستگی به تغذیه و ژنتیکش داره

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
2456
روزی که فهمیدم پسره دکترم گفت حست چیه ... گفتم دلم دختر میخاست ☹️☹️  گفت تو کارای خدا موندم هم ...

عزیزم من برای خواهرم پرسیدم دوتا دختر داره حالا بچه پسر میخواد 

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری

اول خواست خدا.بعد هم رابطه روز تخمک گذاری. ارضا شدن خانم قبل از آقا. خوردن گرمیجات

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
2714
پس ب نظر من اصلا ربطی ب مرد نداره البته ب هنر مرد ربط داره ببخشید 😊😊😊

بله درست..ببخشید شما وکیل هستین؟چه سالی فبول شدین؟

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
اول خواست خدا.بعد هم رابطه روز تخمک گذاری. ارضا شدن خانم قبل از آقا. خوردن گرمیجات

خیلی سخته اینطوری 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
روزی که فهمیدم پسره دکترم گفت حست چیه ... گفتم دلم دختر میخاست ☹️☹️  گفت تو کارای خدا موندم هم ...

وا چ ربطی داره به روشنفکری داره؟؟؟هرکی پسر بخواد روشن فکر نیس،😂😂😂😂

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2706