2733
2734
عنوان

چطوری این پسرو بیارم خونه...😑😑

1891 بازدید | 81 پست

برای خاستگاری 😑

سلام عزیزان شبتون بخیر باشه انشالله  

نازنینا  من یه خاستگار دارم الان همه شرایطش عالی و خوبه خانواده ام همه موافقن 

ولی خودم با یه اقا در ارتباطم که وکیل هستن 

در روز ممکنه یه ساعت حرف بزنیم همدیگه ام دیدیم تو دفترشون داعم راجب اخلاقم و خانواده و مساعل خاستگاری  حرف میزنن حتی از خانواده دوتا از دوستامم راجب من پرسیدن مادرشون چند روز پیش ولی مستقیم  حرف خاستگاری نزدن 

خاستگار اولمو انداختم ۲۰ روز اینده که بیان الکی ترم تابستونه رو بهونه کردم 

خودم بیشتر  دلم انگار با دومیه نه که دوسش داشته باشما نه حتی شرایط  اولی بهتره ولی خو از دومی ببشتر خوشم میاد 

بنظرتون چیکار کنم حرف خاستگاری  بزنه؟؟؟

بهشم گفتم خاستگار دارم میگه نباید ازدواج کنی باید درستو بخونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا منو ببخشه 😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اوه چه منحرفی ام من😂😂

تنها نیستی مقصرش هم عنوانه ناجوره

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2738

بهش بگو اگر میخوای بیای بیا

اگر نمیای ممکنه جواب بله بدم

بخاطر تو ۲۰روز انداختمش عقب😏ب همین راحتی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706