2737
2734
عنوان

بچه ها واسه داییم دنبال زن هستیم پیدا نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4445 بازدید | 190 پست
این خودش یه مشکله که تنهایی بره نره و دوست اجتماعی نداشته باشه وگرنه یه کیس خوب سراغ داشتم 

دوست اجتماعی رو حق داره خب چ معنی داره زن شوهل دار دوست اجتماعی داشته باشه ولی تنهایی بیرون رفتن ن درست نیست 

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
ببخشید داییتون چرا انقد دیر ازدواج کردن

درگیر کار بودن و مسئولیت خانواده مادربزرگمو داشتن

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی رو من یادمه ۴سال پیش یکی از همکارام بهم معرفی کرد من ۲۸و اون آقا ۴۴بودن و یکبار دیدمش خودش منو رد کرد من اصلن هیچی نگفتم فقط رفته بودم این همکارم دست از سرم برداره چند وقت پبش دیدم طرف بهم پیام داده و ازدواج نکرده ۴۸ساله شده من اصلن جوابشم ندادم دیوانه بود بخدا اونم پست بالایی داشت و دکتر

همینو بگو 50ساله زن 28ساله میخواد؟ 😐😐

اعتماد به نفس اینارو ببخشید چ*س داشت الان اسپره خوشبو کننده بود😐

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2738

به نظرم باید دنبال یه کسی هم شان خودش بگرده هم از لحاظ سنی هم ظاهر هم این که مثل خوش تجربه ازدواج و داشته باشه با این اخلاق های سختگیرانه ای هم که داره ادم عاقل قبول نمیکنه رک بگم ممکن طرف فقط به خاطر پولش زنش بشه  به نظرم اگر هنوز نمیتونه معیارهای منطقی و در نظر بگیره امادگی ازدواج نداره و اگر ازدواج کنه تجربه تلخی برای دو طرف خواهد بود اگر واقعا دوستش دارید یکی باهاش  جدی صحبت کنه یاقید ازدواج و بزنه یا با واقعیت ها روبرو بشه