2733
2734
یه تخم مرغ بزار تو یه تیکه لباس کهنه ات که میخوای بندازی دور دیگه بعد یه خرده اسفند با نمک بریز بعد ...

😂😂😂😂چه بامزه اسمشون میترکه 

خیلی جالب بود حتما امتحانش میکنم 🌹💓مرسی🙏🏻🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂چه بامزه اسمشون میترکه  خیلی جالب بود حتما امتحانش میکنم 🌹💓مرسی🙏🏻🌹

خواهش میکنم 

اره حالت خوب میشه یه بار امتحان کن ضرر نداره 

وقتی اسم طرفو میاره تخم مرغ متلاشی میشه😂😂😂😂

راستی اون سکه هم بعدش بنداز صدقه

خواهش میکنم  اره حالت خوب میشه یه بار امتحان کن ضرر نداره  وقتی اسم طرفو میاره تخم مرغ م ...

باشه مرسی که وقت گذاشتی عزیزم توهم اون ان یکاد و چهار قل دور گردنت اویز کن و بخونشون انشالله سلامت باشی💋🌹🌹🌹🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2731
چیز دیگه هم بلدی بگو کاربردیه :))))

والا چیز دیگه که بلد نیستم😂

ولی جلوشونم زیاد تیپ اینا نزن لباسای زشت زشت بپوش😂😂

مانتو قهوه ای روسری ابی شلوار سبز😂😂😂😂وای چه تیپی شد😂😂مقنعه هم بپوشی عالیه😂کلا خز باش جلوشون

والا چیز دیگه که بلد نیستم😂 ولی جلوشونم زیاد تیپ اینا نزن لباسای زشت زشت بپوش😂😂 مانتو قهوه ای ر ...

عه دقیقا این طوریم لباس تکراری میپوشم ...ی بار گفتم برم جلو اینه برمیگرده نگاهم میکنه چی پوشیدمو اینا .حواسش نبود ی اینهددیگه هم هستش اونجا .از اون اینه هه دیدم بلههه داره لباسام زیر و رو میکنه😂😂😂😂

2738

بذار کنکور بدی بعد انقدم در مورد دیگران تفکرت بد نباشه 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2706