2726
عنوان

کنکور 😢😢

455 بازدید | 34 پست

کنکور تعویق افتادانگار بنظر شما امکانش هست ازمون کاردانی به کارشناسی هم به تعویق بیفته یا تاریخشون زودتر از چهاردهم کنن من خیلی میترسم زودترش نکنن یه وقت اخه من مونده هنوز بخونم ؟؟؟ دکتری و ارشد آزمونش برگزار شد اخه کاردانی به کارشناسی ۱۴شهریور من شنیدم میگن کنکور ۳۰شهریور برگزار میکنن اگه تعویق بیفته🤕

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تعداد بچه های کارشناسی تو رشته تجربی خیلیییی زیاده مشکلشون اینه صبرکن تا براتون اعلام کنن طبق برنامت بخون

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اون دیر تر میشه حتما

دیرتر مشکلی نیست زودتر نشه بدبخت میشیم🤕🤕بعدشم ازمون کاردانی به کارشناسی زیاد نیستن مثل کنکور😢😢چرا اینجورین

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
خدایا 😥چرا میگین 30 شهریور ؟؟؟ اون فقط یه پیشنهاد بود تاریخ دقیقش مشخص نیست 

واقعا حرفتون درسته وقتی هنوز به صورت رسمی اعلام نکردن نیازی نیست خودمون تاریخ تعیین کنیم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2706