2733
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

150 بازدید | 21 پست

پدرشوهرم کروناش مثبت شده حالش بده شوهرم خیلی گریه میکنه چیکار کنم بهش چی بگم چجوری دلداریش بدم اخه 

اصن ټ خوبے*ت جلو... مآ پشتیم... ولے مسیرے کع میرے گرگاشو مآ کشتیم..🌵👑😭🔫

بگو خیلیا میگیرن رد میکنن 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
امارو نشونش بدید که الن دیگه خیلی ها خوب میشن و اینک الن کادر درمان بهتر بلدن چیکار کنن و ... روحیتو ...

خودمم فک میکنم گرفتم اخه تا یک هفته پیش باهم درارتباط بودیم

بگو الان دیگه کلی درباره این بیماری پیشرفت کردن دکترا.

داروهای جدید روشهای جدید.

بگو این همه دارن خوب میشن هر روز .

اگ روحیه ات ضعیف باشه بدنتم ضعیف میشه.

بهش بگو ای شاله خوب ک شدین برات قربونی میکنیم یا نذری میدیم .

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
بگو عزیز من هر کسی کروناش مثبت بشه که قطعا اتفاقی براش نمیفته این همه آدم گرفتن خوب شدن انشاءالله که ...

ممنون عزیزم

خودمم فک میکنم گرفتم اخه تا یک هفته پیش باهم درارتباط بودیم

چیزیت نمیشه نگران نباش

اعلام پدر شوهرت چطوره؟ شدیده یا فقط تست مثبت شده؟

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤

من پسر خاله ام گرفته امروز زنگ زد مامانم بهش احوال پرسی بعد هی اسم منو صدا کرد باهاش حرف زدم گفت برو خدا خدا کن نگیری خیلی سخته آی آی گفتم داری مسخره میکنی گفت بابا هیچیم  نیست فقط میگن بخور و بخواب دارم کیف میکنم اصلا نمیفهمم میگفت اینقد خوش میگذره یعنی واقعا اینجوره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
چیزیت نمیشه نگران نباش اعلام پدر شوهرت چطوره؟ شدیده یا فقط تست مثبت شده؟

پدرشوهرم سرطانم داره تنگی نفس داشت دیشبم دل درد شدید بود توی مدفوعشم خون بوده 

2706