2737
2734
عنوان

برادره ۹سالم....😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 37 پست
برای سلامتی بابات و برادرت ۱۴تاصلوات و۳تاحمد شفا میخونم  انشاءالله ک خوب میشن

لطف میکنی گلم

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم قربونت برم ناراحت نباش خدا بزرگه

بخدا این چند وقت از استرس جونی برام نموند.نگرانه شوهرم مادرم پدرم برادرم😔تازه قراره برم سره خونه ی خودم ولی تمومه شوق و ذوقم رفته بخدا

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
2728
بخدا این چند وقت از استرس جونی برام نموند.نگرانه شوهرم مادرم پدرم برادرم😔تازه قراره برم سره خونه ی ...

بمیرم برا دلت منننن 

غصت نباشه نفس مگه میشه خدا بنده هاشو تنها بذاره

خیالت راحتتتت باشه بابای عزیزت به زودی خوب میشه.داداش کوچولوتم چیزیش نمیشه

خودتم به زودی کارات میفته روی روال میری خونه بخت به امید خدا بعد به این روزا و این تاپیک میخندی

فقط توکلت به الله باشه چون خودش میگه:انا مع العسرا یسرا....

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  

انشاءالله حالشون خوب بشه🤲

، دعای مقاتل بن سلیمان رو براشون بخونید ، ۷۰ بار حمد هم به نیت سلامتی بیمار خوبه 

سوره ی نجم رو هر روز بخونید به نیت سلامیشون و به 

امام سجاد(علیه السّلام)هدیه کنید.

امضای sayeh6859 رو بخونید در مورد حاجت روایی از شهداست ،خیلی مجربه

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2738
بمیرم برا دلت منننن  غصت نباشه نفس مگه میشه خدا بنده هاشو تنها بذاره خیالت راحتتتت باشه بابای ...

مرسی عزیزم خیلی ممنونم از دل گرمیت

منم از وقتی کرونا اومده نگران کل خانواده مم 

ولی ناراحت نباش طوری رفتار کن که آرامش تو خونه باشه ناراحت باشی استرس منتقل میکنی همه خونواده تم بسپر به خدا

خدا بهترین حافظ بنده هاشه 

ان شاالله همه خانواده ت صحیح و سالم باشن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
مرسی عزیزم خیلی ممنونم از دل گرمیت

نگران نباش عزیزم .مدام بهش مایعات بدین.آب ولرم وعسل ولیمو ترش .انشالله که چیزی نیست

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2706