2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوش جونت چی نوش جان میکنی

قربانت

ماکارانی

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2731
پسرم دو سال و ۸ ماهشه شش هفته باردارم پسرم به شدت اذیت میکنه خودم همش حالت تهوع دارم و چیزی نمیتونم ...

شدیداااااا درکت میکنم😭😭😭😭😭  خدابهت صبر بده فقط سعی کن آروم باشی 

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
ای جان از خریدات عکس بذار تگم کن ببینم سلیقتو

خریدامو چن روز پیش کردم،تاپیک قبلیم گذاشتم،اومدیم هم شوهرم جنس بده ب مغازه،هم شلوار بخره😍😘برین تاپیک قبلیم ببینید😋

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈
2738

برعکس روبه شکم دراز کشیدم یبارمیرم اینستا یبار تلگرام یبارواتساپ الآنم نی نی سایت😐ماشاالله مصرف اینترنتم که ازحدگذشته وحس میکنم سرطان گوشی دارم😐👻

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
برعکس روبه شکم دراز کشیدم یبارمیرم اینستا یبار تلگرام یبارواتساپ الآنم نی نی سایت😐ماشاالله مصرف این ...

ماشاالله چقدرم شبیه منی دقیقا منم این برنامه ها به همین ترتیب سرمیزنم

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
ماشاالله چقدرم شبیه منی دقیقا منم این برنامه ها به همین ترتیب سرمیزنم

من که دیگ دیوونه شدم انقدکله م توگوشیه🙁

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

هیی پریسینگ زدم دستم به هش خورد کشیده شد جرررررررر خورد تامام تامام 😂😉😉😂

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706