2726
عنوان

کدوم کاربر خیلی باحال و مهربونه تگش کن <<<<<<<<<<<<<

| مشاهده متن کامل بحث + 15590 بازدید | 2876 پست
@44sanaz    ‍

وای خدای من😍چقدر شما گل و مهربونید.خیلی خوشحال شدم مادر خوش ذوق و با سلیقه.سپاسسسسسس فراوان برای نگاه مهربونتون.❤🙏😊😘

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند
@نی_نی_یار_5   بچه ها تگش. کنین لطفا ایشون مهربونه خیلی🧡🧡 🧡

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا  @girl88 عزیز⚘🌺🌸

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند
😒😒😒😒😒

نوچ اینجوری نمی شه 119 صحفه لایک کردم بعد یهو بزارم کنار نه نمیشه

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2728

سلام گلی جون اومدی  بعد نماز بیا تاپیکم مهربونی مثل شما نباشه حیفه😍😍😍🍫🍓

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫

قطعا  girl88@ عزیز⚘🌺🌸

وای خدای من😍چقدر شما گل و مهربونید.خیلی خوشحال شدم مادر خوش ذوق و با سلیقه.سپاسسسسسس فراوان برای نگ ...

ممنونم عزیز دلم 💋💋💋😘😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤وظیفه مون بود گلم

♥️🥺😍

@یگانه۶۶۸۰    

@دلبررر    

@parvazi_650_2

@تیناجونییی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
منم تگ کنید🙂

@asalzanbor

تگ نمی شی که

انقدر منو تگ کردین ک دیگه خسته شدم اه بسه دیگه  

هرچیزی حدی داره آخه  

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706