1822
1823

...

@دخترلاکچری20    

@fatishko80    

@sarire    

بیاید

صرفا برای فاننننننننننننننننننننن

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫

@fandoghiiii   😂😂😂😂

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

نه من کسیو ن کسی منو نمیشناسیم

شرح حال من......            کسیکه  سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده... شکستن اعتمادشو وقتی خیلی جَوون بوده...شاید به هر کی دل بسته ازش بد جوری رنجیده...

@نوشابا    

وقتی کسی در کنارت هست ، خوب نگاهش کن :به تمام جزئیاتش...به لبخند بین حرف هایش ..به سبک ادای کلماتش...به شیوه ی راه رفتنش ، نشستنش...به چشم هاش خیره شو...دستهایش را به حافظه ات بسپار..گاهی آدم ها آنقدر سریع میروند که حسرت یک نگاه سرسری را هم به دلت میگذارند …   کــآش فقـــط بودی . . .وقتی بغـــض میکردم . . .بغلــــم میکردی و میگفتی . . .ببینــــم چِشــآتو . . .منـــو نیگــــآ کُن . . .اگه گریــــه کنی قهر میکنــــم میرمــــ..   آری ؛ تقصیر از من است….آن زمان که گفتی قول بده همیشه کنارم بمانی  یادم رفت بپرسم کنار خودت یا خاطره هایت …..!     نبودنت...درد است و درد را از هر طرف بنویسی درد است و تو از هر طرف که بیایی درمانی …   آدمـی که بخواهـد بـرود . . .مـیـرود !  داد نمیـزند که مـن دارم میـروم ! ! !آدمـی که رفتـنش را داد میـزند . . .نمیخـواهد بـرود !داد میـزند که نگـذارنـد بـرود !       لذت عاشقی را آدم و حوا بردند ،نه رقیبی بود نه گذشته ای نه حسودی و نه بدخواهی دو عاشق و یک جهان! دلم میخواهد حال خوبِ شان را…

سلاااااام ،😍😍😍😍😍😍

تشکر عزیزم لطف داری مهربون،😎

👈دنیا هستم👉 مینویسم نامه و روزی از اینجا میروم با خیال تو ولی تنهای تنها میروم می‌نویسم من که مدت ها با خیالت زیستم گاهی از من یاد کن حالا که دیگر نیستم...

هولم ندین خودم میام😂

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
1846
1794

@1387  

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
1839