2733
2734

دلتون نخواد فالوتون کنه چی کار می کنید؟ من دلم نمیخواد یکی منو فالو کنه 😔 😔 😔 بزنم بلاکش کنم یا اینکه درخواست داد نپذیرم؟ خب اونوقت دیدمش چی بگم اگر حرفی زد؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

منم تو اکانتم فقط دو سه تا از دوستامو دارم بقیه هر کی درخواست میده بلاک میکنم 

اگه بعدا بپرسن هم میگن اکانتم فقط دوستای صمیمیم هستن

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاریش نکن نه رکوئستشو حذف کن نه چیزی چیزی هم گفت با لبخند بگو زیاد نمیرم

دلم نمیخواست که کلا طایفه ی پدریم تو پیجم باشن ولی الان عروس داداش طرف منو فالو کرد قبول کردم هنوز کسی دیگه درخواست نداده اونا رو فالو کنم اینو فالو نکنم بد میشه؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2728
منم تو اکانتم فقط دو سه تا از دوستامو دارم بقیه هر کی درخواست میده بلاک میکنم  اگه بعدا بپرسن ...

یعنی فامیلاتون هم تو پیجت نیستن؟ 

دلم نمیخواست که کلا طایفه ی پدریم تو پیجم باشن ولی الان عروس داداش طرف منو فالو کرد قبول کردم هنوز ک ...

برا کسی زندگی نمیکنی!! خودت باش

کسی ام حرف زد بگو زیاد اهلش نیستم کار با۶اش رو بلد نیستم و ازین‌حرفا

منم تو اکانتم فقط دو سه تا از دوستامو دارم بقیه هر کی درخواست میده بلاک میکنم  اگه بعدا بپرسن ...

چقدر دلم میخواست که منم همین طوری باشه مثلا طایفه ی مادریم فقط فالووم کنند

2738
برا کسی زندگی نمیکنی!! خودت باش کسی ام حرف زد بگو زیاد اهلش نیستم کار با۶اش رو بلد نیستم و ازین‌حرف ...

🤔 🤔 🤔 

من ی چیزی شبیه دویست تا فالوم کردن ک همینطوری گذاشتم شون پشت در😑😑

یعنی زدی بلاک کردیشون؟ 🤔 

یعنی فامیلاتون هم تو پیجت نیستن؟ 

دخترخالم و دختر داییم و یه دوستم فقط. 

همه میدونن من فقط با اونا رابطه دارم هر کی بپرسه میگم من فقط با همون سه نفر راحتم دوست ندارم کس دیگه فالوم کنه 

راحت باشه توام رک بگو حستو 

قبول نکن بعدا هم اگه پرسیدن با خنده بگو من همه رو فالو نمیکنم اکانتم چیزای خصوصی داره

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
دخترخالم و دختر داییم و یه دوستم فقط.  همه میدونن من فقط با اونا رابطه دارم هر کی بپرسه میگم م ...

من سر یه جریانی از طرف ناراحت هستم میخوام غیر مستقیم بفهمه 

بلاک نکردم.پیج ام قفله.فالو میکنن اجازه ورود نمیدم انگار ندیدم😑

آها 

خب پس به نظرت من این راه رو پیش بگیرم خوب میشه؟ 🤔 

2706