2733
2734
عنوان

میشه بیاین یه لحظه

76 بازدید | 11 پست

بچها خیلی حالم بده پدرومادرم خیلی دعوا میکنن سر اینکه پدرم میخواد هوو بیاره یه زن ۳۵ ساله رو میخواد عقد کنه من تک دخترم هیچ خواهریم ندارم یه داداش دارم که اونم اصلا ایران نیست چیکارکنم مادرم میگه طلاق میگیرم خیلی ساده دارن ازهم میگذرن ولی این وسط من چه گناهی کردم پدرمم میگه سرپرستی تورو به عهده میگیرم و مادرت هرجا رفت رفت ولی من بدون مادرم نمیتونم توروخدا راهنماییم کنین😭😭😭😭😭😭😭😭

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
اگه مادرت تورو میتونه نگه داره به سن قانونی رسیدی و میتونی خودت انتخاب کنی با مادرت زندگی کنی

۱۶ سالمه هنوز نمیتونم😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرت چرا میخواد هوو بیاره مقصر اونه نه مادرت 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
2731

متاسفانه پدرت داره اشتباه میکنه...به نظرم اگه مادرت توانایی سرپرستیت رو داره...بری پیشش...اون مطمئنن بیشترین ضربه رو میخوره...و اگه رابطتت باهاش خوبه...میتونی بهش کمک کنی...و اون هم به تو کمک کنه...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
پدرت چرا میخواد هوو بیاره مقصر اونه نه مادرت 

نمیدونم ازش پرسیدم اما همش میپیچونه میگه وقتی بزرگتر شدی درکم میکنی واین حرفا

پس فقط باید باباتو راضی کنی وگرنه کاری از لحاظ قانونی فکر نکنم بشه انجام داد

اونم به همین دلیل اجازه نمیده پیش مادرم باشم

2738
نمیدونم ازش پرسیدم اما همش میپیچونه میگه وقتی بزرگتر شدی درکم میکنی واین حرفا

بهش نگفتی شما هم الان منو درک کنین که تو این سن حساس چه بلایی داره سر احساساتم و روح و روان میاد بهش بگو اذیت شدنم رو میبینین ناراحتی من مهمه براتون اصلا من هستم تو فکرتون

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
متاسفانه پدرت داره اشتباه میکنه...به نظرم اگه مادرت توانایی سرپرستیت رو داره...بری پیشش...اون مطمئنن ...

توانایی شو داره پدرم اجازه نمیده

بهش نگفتی شما هم الان منو درک کنین که تو این سن حساس چه بلایی داره سر احساساتم و روح و روان میاد بهش ...

انگار اصلا وجود ندارم هرکی سرش تو کاره خودشه فقط مثله یه وسیله منو میکشونن این ورو اونور پنجشنبه قراره اون زنو عقد کنه و بیاره مامانمم درگیر کارای طلاقه منم که فقط نظاره گر بحثاشونم😔

انگار اصلا وجود ندارم هرکی سرش تو کاره خودشه فقط مثله یه وسیله منو میکشونن این ورو اونور پنجشنبه قرا ...

هدف بابات از این کار چیه خب مامانت زن بداخلاق و نسازی بود چه مشکلی باهم داشتن که کار به اینجا رسیده ؟پدربزرگ مادربزرگ نداری بری پیششون یه مدت دور باشی از این همه تشنج ؟