2737
2734

كارش تو شهر ديگه اس كه خيلي دوره از شهر خودمون يكسال اول عقدمون هم ١٠ ماه دور بوديم الان ب خاطر كرونا تونستيم ٦-٧ ماهي پيش هم باشيم ولي الان داره بر ميگرده سركار 

اونجا تنهاست هيچكس رفيق هم نداره به جز دو تا همكار 

حالم خيلي بده اين شيش ماه كلي خاطره ساختيم هي جلو چشامه 

بيشتر نگرانه اون هستم كه تنهاست 

من پيش خونواده هستم ولي اون هيچ كس پيشش نيست 

ب خاطر كرونا هم همش خونه اس 

خيلي دارم غصه ميخورم نميتونم باور كنم بعد شيش ماه دوباره از هم دور شيم 

فقط بايد عروسي كنيم كه بتونيم بريم پيش هم ...تو عقد خونواده ها اجازه نميدن 

تو كرونا هم كسي عروسي نميگيره

کرونا حالا حالا ها هست برین سر خونه زندگیتون پول مراسمم پس انداز کنین یا مقداریشو جایی کمک کنین

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بدون مراسمبرید خونتون

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عروسی میخوایین چیکار  تو این کرونا بازار که معلوم نیست کی بره، برین با هم زندگیتونو بکنین دنیا دوروزه، پولتونم پس انداز کنین یا خونه ای چیزی بخرین

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738
عروسی میخوایین چیکار  تو این کرونا بازار که معلوم نیست کی بره، برین با هم زندگیتونو بکنین دنیا ...

ميخواستيم خونه بخريم از بس يهو همه چي گرون شذ نتونستيم 

حالا هم تكليفم معلوم نيست 

ببین اگه خودت بخوای همه راضی میشن

من اون موقع که کرونا هم نبود

بدون عروسی رفتم مشهد و برگشتم و حتی ولیمه هم ندادم

چون پول نداشتیم و و هیچکس هم کمک نمی‌کرد اما تا دلت بخواد بهمون سر عروسی گرفتن فشار آوردن چون برای خودشون زحمتی نداشت و مثل بقیه مهمونا نیومدن میشستن و می‌رفتن

منم پامو کردم تو ی کفش گفتم نمی‌خوام الان هم هررررچی یادم میافته خوشحال میشم پول خرج اونا نکردم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
برین سر خونه زندگیتون کو تا کرونا بره بعدها هم میشه عروسی گرفت 

ديگه عروسي بعد از اينكه رفتي زير ي سقف شايد مزه نداشته باشه 

من واسه عقدمم مراسم نگرفتم

2706