2726
عنوان

هورمون پروژسترون

6209 بازدید | 15 پست

خیلی ناراحتم جواب ازمایشمو اینترنتی دیدم،مقدار پروژسترونم 0.5

یعنی نیم تو اینترنت نوشته زنان مرحله فولیکولار این مقدارو دارن،یعنی من حامله نمیشم؟😭😭😭😭😭😭

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
یعنی چی عزیزم چه علائمی داتشی که از دادی؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدی

وقفه بین عاداتام بود ۵۰ روز نمیشدم،موهام ریزش داره،خسته ام همین

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندوقته اینطوری شدی عزیزم؟؟؟

یکسالی میشه،وایییی خیلی استرس گرفتم 

یکسالی میشه،وایییی خیلی استرس گرفتم 

یه سونو بده منم سه چهارماهی پریودم خیلی عقب میوفتاد و جوشای وحشتناک میزدم تو عقد بودم و استرسای عقد و که خودت میدونی....رفتم دکتر بهم اول امپول پروژسترون داد زدم پریود شدم بعد قرض مدروکسی پروژسترون داد خوردم سه ماه خوب شدم...البته من سیاهدونه و عسلم خوردم پریودم تنظیم شده الان به من اونموقع گفتن تنبلی داری من با سیاهدونه و عسل پریودمو درست کردم خداروشکر

استرس نگیر هم دارو بهت میدن هم موادغذایی حاوی هورمون زنانه بخور گوگل سرچ کن نوشته مثل فراورده های سویا رازیانه و...

خدایا ممنونم اینقدر دوستم داری...عاشقتم من که....  

بچه ها یه سوال اگ جواب بدین ممنون میشم

من دوسه ماهیه پریودم نامنظم شده تا۱۰روزم عقب میندازم سنو دادم گفتن پلی کیستیک داری اما بعدازاون دیگ پریودم یکم منظم شده در حد یکی دو روز عقب میندازم دیگم جرعت نکردم سنو بدم ببینم وضعم چطوره ترسیدم هنوز کیستام باشن دودوره هم متفورمین و ی دوره یاسمین خوردم کسی بوده اینجوری شده باشه من خیلی برا بارداری نگرانم 

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰
یه سونو بده منم سه چهارماهی پریودم خیلی عقب میوفتاد و جوشای وحشتناک میزدم تو عقد بودم و استرسای عقد ...

منم الان عقدم یعنی نینی دار نمیشم؟

استرس نگیر هم دارو بهت میدن هم موادغذایی حاوی هورمون زنانه بخور گوگل سرچ کن نوشته مثل فراورده های سو ...

خیلی ناراحتم بغض دارم برای بارداری 😭🤦🏼‍♀️

بچه ها یه سوال اگ جواب بدین ممنون میشم من دوسه ماهیه پریودم نامنظم شده تا۱۰روزم عقب میندازم سنو داد ...

بعضی کیستا اب میشن،ولی یکی از دلایل مهمش عقب افتادگی ولی برای اینک خیالت راحت بشه ی سونوی دیگ بده

خیلی ناراحتم بغض دارم برای بارداری 😭🤦🏼‍♀️

ناراحت نباش با این پیشرفت علم هیچکس بی بچه نمیمونه مگه خودش نخواد

خدایا ممنونم اینقدر دوستم داری...عاشقتم من که....  
ناراحت نباش با این پیشرفت علم هیچکس بی بچه نمیمونه مگه خودش نخواد

بله درسته ممنونم ازتون

دعا فراموش نشه

اصلا منفی فککر نکن دیگم اسم بچه دار نمیشم و زبون نیار ب هرچی فک کنی سرت میاد

استرس بدتر از هر چیزیه اگرم سالم باشی همین استرست کار دست میده من مث تو بودم چون پلی کیستیکم همین فکرارو میکردم ولی دیگ بیخیال شدم ما هنوز عقدیم اقدام برا بچه نکردیم بعد میگیم واااای بچه دار نمیشم

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰
2706