2726

من اول ماه میرم فروشگاه کوروش تقریبا یه ۸۰۰تومن شوینده و حبوبات و برنج و..میخرم با مرغ.۱۰۰تومن گوشت قرمز میخرم.۲۰۰تومن میوه و سبزیجات و...میخرم.۲۰۰تومنم تا اخر برج خرد و ریزه.

جمعا میشه ۱ملیون و ۳۰۰.

دونفر خودم و شوهرم هستیم.یه پسر سه ساله هم دارم.شما چطورید؟

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ریز ب ریز نمیدونم چون بعضی چیزا رو ی جا میخریم و بعضی چیزا رو موقع نیاز

اما در کل زیر دو میلیون خرج ماهانمون میشه 

ماهم دو نفریم و مهمون زیاد نداریم 

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
2728

مشابهیم ولی خرجی من خیلی بیشتر مرغ مثلا 200 تومن میشه گوشت 500 تقریبا میشه برنج و هر ماه نمیخوام دو تا کوچولوم دارم

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

من خرید با همسرم ولی ما سه نفریم‌همین‌حدوا میشه..گاهی شوینده ۴۰۰و۳۰۰میشه..من‌برنج نمیخرم از فروشگاه حساب کنم حدودای یک میشه...ماهی ۲۰۰ میخرم...میوه و سبزیجات هفته دویست میرم 

تازه خوبه کرونا هست مهمونی ندارم  

من خودمو درگیر خرج و مخارج نکردم از هیچی خبر ندارم فقط گاهی میرم هله هوله میخرم 🤣🖐فقط میدونم ما برنج نمیخریم چون خودمون داریم ولی میوه و سبزی خیلی زیاد مصرف میکنیم هزینش زیاده

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
واقعا١٠٠ گوشت ميخريد؟؟مگه غذاي غالبتون چيه؟؟

یک بسته سینه مرغ میگیرم.یک بسته ران.یک بسته میگو و یک کیلو گوشت گوسفندی.

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بعضی چیزا رو کلی میخریم مثل برنج و گوشت واسه دو سه ماه یا ماهی واسه دو ماه ولی خریدای فروشگاهی رو اول ماه میریم فروشگاه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

نمیدونم حساب دستم نیست. 

اما خب هرروز ک شوهرم داره میاد دست خالی نیس

میوه تنقلات مصرفمون بالاست. 

چون مرغ  خودم خیلی خوشم نمیاد گوشت مصرف زیاده

حالا برنج و چای هم بابام میده بهمون. اما باز خیلی خرید و خرج داریم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
یک بسته سینه مرغ میگیرم.یک بسته ران.یک بسته میگو و یک کیلو گوشت گوسفندی.

الان اینی که گفتی بالای سیصد میشه که

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706