2703
2553

تو عکس مشخص نیست کسی تا حالا بوده بی بی تو عکس مشخص نباشه  وحامله شده

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا مثبت یود عکسش گذاشتتم همه تبریک گفتن ولی فرداش پریود شدم

حدود ی هفته بعدش زدم منفی بود

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2720
بی بی الکی هاله نمیندازه،روز چند سیکلته؟

والا برا من ک شد همه تبریک ک مامان شدی فرداش پریود شوم ی هفته بعدشم ک باز زدم منفی شد 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

اگه ۱ساعت بعدش یه خط پر رنگ بیوفته درسته؟مال من امروز صب اینجوری شد اولش یه چیز خیلی محو که حتی در حد هاله هم نبود.۱ساعت بعد رفتم دیدم خط پر رنگ وکاملا واضح شده.به نظرت مثبته؟

اگه ۱ساعت بعدش یه خط پر رنگ بیوفته درسته؟مال من امروز صب اینجوری شد اولش یه چیز خیلی محو که حتی در ح ...

میکن زیر ده دقیقه هر چی بشه نتیجش درسته

2714

اتفاقا برا من چند باری پیش اومد الکی مثب شد 😔

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

خب عکس بفرس گلم شاید بتونیم تشخیص بدیم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2706