2733
2734
عنوان

خانما بیاین

56 بازدید | 10 پست

دلیل خشکی واژن چیه با اینک دارم دارو برا عفونت استفاده میکنم واڗنم خشکه اصلا ترشح ندارم هیچ وقت اینجور نبودم دلیلش چیه ؟

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم گاهی اونجوری میشم از خشکی میسوزه دیگه

دلیلش چیه ؟چطور درمانش میکنی؟

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
والا منم نمیتونم هیچ دلیلی پیدا کنم ... لباس زیرمو و شلوارمو درمیارم میخوام 😂😂 وگرنه اونجوری خوا ...

مانع بارداری نیست

2738
نمیدونم عزیزم منم تو اقدامم اما امروز پریود شدم واقعا داغونم از بس گریه کردم چشام باز نمیشه... چندو ...

ی سال اقدامم تحت درمان امپول سینال و لتروزول میخورم 

اقدامم مشکلی نداره

وا نه منم اقدامم استفاده میکنم مگه مشکل ایجاد میکنه لوبریکانت😐نمیدونستم

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊