2733
2734
عنوان

تجربه در بارداری در سن کم

1603 بازدید | 78 پست

میشه بگین بارداری تو سن 17خوبه یا نه؟ چون دیدم طرف 14سالشه بارداری تو 15سالگی هم بچش به دنیا اومده مشکلی نداره ینی تو این سن باردار شدن مشکل ساز نیست؟

Where there peace god is. 97💞4💞5 turk girl

بارداری زیر ۱۸سال خطر داره 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بالای ۱۸

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید اونموقع نفهمن چه بلایی سرشون اومده ولی بعد  که زمان گذشت میفهمن که چه اشتباه بزرگی کردن

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بارداری تو سن کم خطرناکه اوموقع شاید نشون نده در اینده تاثیراتشو روی بد مادر میذاره

بالای ۲۰  بیار چخبره بابا

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

چرا فکر میکنی مشکلی ندارن؟دختر عمو من بخاطر زایمان تو سن کم تو ۲۸سالگی رحمشو برداشت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

منم15سالگی باردار شدم اما خب به علت نامطلوب بودن شرایط اقدام به سقط کردم

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

چرابقران خیلی مشکل سازه شایدظاهرا همه چیز خوب باشه ولی باطنا خیلی ضربه ی جسمی وروحی میخوره ادم

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
ن بابا چ مشکلی داره اکثر مامانای ما زیر 17 بچه آوردن... دوست خودم 16 سالگی توعقد حامله شد

بچه های اون دوره  از نظر جثه بزرگتر و سالم تر از ما بودن...

بچه های الان چی میخورن همش غذاهای مصنوعی چه بدنی دارن که تو ۱۷ سالکی باردار بشن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706