2737
2734

سلام من یه پسر ۲۰ ماهه دارم که به همممه چی دست میزنه.جمعه مجبوری با شوهرم رفتیم همدان.من و شوهرم ماسک زده بودیم پسرمم به هرچی دست میزد دستاش رو الکل میزدم واسه ناهار هم رفتیم یه سفره خانه ناهار خوردیم اونجا هم تند تند دست پسرمو ضدعفونی میکردم. بعد ناهار هم برگشتیم.حالا امروز یه کم سرفه میکنیم جفتمون

راستی من گاهی با قاشق خودم ب پسرم غذا میدم یا با قاشق اون بقیه غذاشو که نمیخوره خودم میخورم.خدایا یعنی کرونا گرفتیم؟؟😭😭

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

نه انشالله

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو هفته هست کرونا دارم 

بدن درد شدید لرز حالت تهوع معده درد از بین رفتن حس بویایی و کمی چشایی سرفه شدید و تنگی نفس 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

به نظر من ویتامین سی مایعات لیمو ترش تازه گرمیجات مخصوصا عسل استفاده کنید تا اگه خدای نا کرده کرونا باشه تو نطفه خفه کنید

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
من دو هفته هست کرونا دارم  بدن درد شدید لرز حالت تهوع معده درد از بین رفتن حس بویایی و کمی چشا ...

تنگی نفس هنوزم داری عزیزم کی از بین رفت دارو چی میخوردی ویتامین چی الان خوبی

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو 
2738

پدرشوهرم سرطان داره الانم کرونا مثبت شده حالش بده تروخدا دعا کنید برام میگن ریه هاش درگیر شده معدشم سولاخه حالم خیلی بده حال شوهرمم از من بدتر دعا کنید زود خوب بشه مثل بابای خودم  دوسش دارم

اصن ټ خوبے*ت جلو... مآ پشتیم... ولے مسیرے کع میرے گرگاشو مآ کشتیم..🌵👑😭🔫
من دو هفته هست کرونا دارم  بدن درد شدید لرز حالت تهوع معده درد از بین رفتن حس بویایی و کمی چشا ...

دوست منم ریه اش بالای ۴۰درصد بود داروهای گیاهی بهش گفتم زودتر خوب شد 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
تنگی نفس هنوزم داری عزیزم کی از بین رفت دارو چی میخوردی ویتامین چی الان خوبی

بله هنوز سرفه و تنگی نفس رو دارم الان دقیق۱۵ روزه مبتلا شدم 

تو که سفرتو میری  سفره خونتو میری الکلت چیه دیگه اگه سرفه خالیه نه کرونا نیست  صب کن دو ...

عزیزم مجبور بودم.شما که شرایط زندگی من رو نمیدونی.ما قهریم شوهرم خونه پدرم نمیاد دلش واسه پسرم تنگ شده بود گفت بیاید بریم همدان پسرمو ببینم بعد بازم مارو آورد خونه پدرم

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
عزیزم مجبور بودم.شما که شرایط زندگی من رو نمیدونی.ما قهریم شوهرم خونه پدرم نمیاد دلش واسه پسرم تنگ ش ...

انشالا مشکلتون حل بشه وکرونا نباشه 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
چرا هی میگی‌الکل  بنده ی خدا ویروس کرونا که فقط از طریق دست منتقل نمیشه

خب ماسک داشتیم

2706