2737
2734
عنوان

ویروس کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 3306 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنگ جهانی سوم...کشورها بدون جنگ کلی کشته و مصدوم دادن

کاش جنگ جهانی بشه همه باهم بمیریم نه ای مشکل ویروس داشته باشیم هروزهم میشنویم یه ویروس جدیدمیاد.دیگه چه شدمن شنیدم گفتن جهان کلابایددرصدی زنده باشه خودمردم دارن مردم رومیکشن رحم به همدیگه نمیکنن انشاالله امام زمان ظهورکن همه جهان باهم نابودبشن کسی نمونه.همه باهم بمیریم بهتره 

2728
کاش جنگ جهانی بشه همه باهم بمیریم نه ای مشکل ویروس داشته باشیم هروزهم میشنویم یه ویروس جدیدمیاد.دیگه ...

همه با هم بمیریم بهتره👍👍👍👍👍👍

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
شماچه ساده هستین عمدانمیسازن تابمیرن 

بدرک نسازن ماهم خدایی داریم انشالله که همشون کرونابگیرن تاوقتیکه خدارو داریم غم نداریم بخاطر همین کافر بودنشونه که همشون دارن یکی یکی میمیرن دیگه

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2738

یکبارمیگن تاپاییزواکسنش میادیکبارمیگه شش ماه دیگه یکبارمیگن یکسال دیگه یکبارمیگن دوسال دیگه آره راست میگن به حدی رسیدکه اون تعدادمردم مردن اون موقعه واکس یاداروش رومیارن.عزیزم سران مملکت چه جورمیمیرن حتی ده بارهم هم بگیرن نمیمیرن چون داروش استفاده میکنن.توبعصی خونواده جوان هایاکسایی که دیگه خسته شدن ازخونه ماندن. بیرون میرن چقدرجلوشون بگیریم هروزخدادعواومشکل سراین ویروس.راست میگن حوصله اشون توخونه سررفته نه تفریح نه مسافرت نه مهمانی هیچی اونوقت آقازاده هاروبامامردم عادی مقایسه میکنی

ویروس و میکروب ساختارشون متفاوته😐

ممنون دانشمند بابت اطلاع رسانیت 

ایکاش اول دبیرستان یکم سر کلاس زیست حواستو جم میکردی

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

عزیزم اصلا چیزی ک میگی درست نیس اونا بگن ویروسه ولی میکروب باشه ک با میکروسکوپ و ازمایش معلوم میشه اخه اینو ک دیگ نمیشه دورغ گفت چون ساختار میکروب و ویروس تفاوت داره.....

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
شماچه ساده هستین عمدانمیسازن تابمیرن 

عزیزم عمدی در کار نیست!!!!!! 

قدرت خداس ک بشر، فعلا عاجزه! 

چین با ما دشمنه 

آمریکا چی؟ 

فرانسه و انگلیس چی؟ 

؟

و خیلی جاهای دیگ ک بهترین دکترا و دانشمندان رو دارن؟ همه خوابن منتظر چین؟ ن گل همه تلاششونو میکنن 

ولی حریف قدرت و مصلحت خدا نمیشن🙂

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

بعدهم بنظرم همش ب رعایته...من همسرم و مادرشوهرم مبتلا بودن تو یه خونه بودیم ولی سعی کردم رعایت کنم خودمم ازشون مراقبت میکردم دخترمم بود اونا خداروشکرخوب شدن من و دخترمم مبتلا نشدیم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

من و خانوادم چند هفته هست درگیرش هستیم مامان ومامان بزرگم خیلی شدید گرفتن ای سی یو بودن همه دکترا میگفتن تموم میکنن امیدی نیست ریه هاشون کلا درگیر شده بودن اگه سوالی درمورد مراقبت از کرونا چه داروهایی مصرف کردن  که خوب شدن بود بپرسین شاید تونستم کمک کنم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2706