2733
2734
عنوان

ویروس کرونا

3306 بازدید | 40 پست

به نظرمن کروناویروس نیست بلکه میکروب خودچین درست کرده که جمعیت کشورهای دیگه کم بشه چینی هاجنین میخورن گوشت سگ دیگه نبایدتوقع داشت که دلشون به حال کسی بسوزه عمدااین ویروس رودرست کردن واکسنش هم درست نمیکنن تاوقتی نصف جهان مخصوصاایران بمیره‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشونم میمیرن ک

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
2728
2738

خسته شدیم تایکسال دیگه منتظرباشیم همه مردم مسخره کردن واکسن هم درست بشه مال مردم عادی نیست این چیه دارن سرمردم درمیارن هدف دولتهاچیه اگه راست میگن چراباچین درارتباط هستن این چینی هاحرام خورهستن کسی که گوشت انسان روبخوره

اول میگی ویروس نیست،بعد میگی عمدا این ویروس ساختن

دقیقااااا  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

حالا هرکشوری که این ویروس روساخته من کار ندارم موندم بااین پیشرفت علم توکل جهان چرا ینفر عرضه ساخت واکسن این ویروس رونداره؟؟پس اینکه میگن علم پیشرفت کرده همش چرته چون حتی عرضه ندارن واکسن یه ویروس رو بسازن

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

از همون اول که خودشون گفتن دست سازه و ژنتیکش توی هر بدنی متفاوته 

ولی در کل من و شوهرم رفتیم عیادت پسر خواهرش. هم خواهرش هم شوهرش ناقل بودن اونا دوسه روز بعد علائم داشتن ولی ما بعد از سه هفته هیچ علائمی نداریم و مبتلا نشدیم خدارو شکر 😂

2706