2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طناب نزنیاااا دراز نشست بزن

چرا طناب نزنه؟؟بده طناب؟؟

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 

من پهلو هام کامل اب شده شکمم نداره  حلقه چربی شکن زدم ولی کبود شده بود پهلوهام 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 

طناب زدن خوبه ولی اگر ناشیانه بزنی افتادگی رحم و مثانه و سینه پیدا میکنی و رباط پات آسیب میینه 

حلقه را خیلی شنیدم میگن شکم و پهلو را لاغر میکنه ولی چون رفلاکس و ورم  معده میترسم بزنم 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
من ی دونه هم نمیتونستم بزنم ی روز اینقد تمرین کردم تایادگرفتم الان نیم ساعتم بزنم نمیفته بله خیلی تا ...

پس امیدوار باشم

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت
2706