2737
2739

سلام. خواهرم بایه پسرجدیدا درارتباطه وی جورایی همکارن  پسره خیلی خودش روباشخصیت نشون داده وهنوزحرفی ازدوستی نزده ومیدونه که خواهرم اهل دوستی نیست که بخادباهرپسری لاس بزنه کلاخیلی ازشرایط خانوادش براخواهرم تعریف کرده واینک درموردخانواده ماهم خیلی ازخواهرم سوال پرسیدمثلاکه بابام چیکاره اس وچندتابچه ایم وچندتامون ازدواج کردیم وشوهرمن چیکاره اس وغریبه اس یافامیل. حالاب نظرتون قصدش ازدواجه یانه؟ واینک دیروزخواهرم رورسوندازمحل کارش تاخونه ولی خواهرم سرخیابون اصلی پیاده شدکه ی وقت اشنایی چیزی نبینه فکربدکنه بعدازخواهرم پرسیدخونتون کجاس دقیقاخواهرمم نشونش داد. حالابااین توضیحات واقعا قصدش ازدواجه یامیتونه قصددیگه ای هم داشته باشه؟ آخرهمین ماه هم تولدپسره اس ب نظرتون زشته خواهرم براش کادوتولدبگیره؟ یااصلانگیره که فک نکنه خواهرم خیلی گشته مرده پسره اس؟ اخه اون واسه تولدخواهرم کادوخریده

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم چی بگم ادم اژ قیافه طرف میفهمه چجور ادمیه

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
2731

وقتی هنوز مستقیم قصدشو نگفته خواهرت چرا انقد بهش جواب میده در مورد همه مسائل خصوصی مثل شغل پدر و این چیزا

تا وقتی اون اقا مستقیما نگفته قصدش از اشنایی چیه نباید جواب بدن بهش

قصدش ازدواجه با اون سوالات میخواسته بیشتر آشنا بشه 

خب وقتی اون اقا کادو داده پس خواهرتون هم باید کادو بخره و جبران کنه

💫"اعتماد" ساختنش سال ها طول میکشد، تخریبش چند ثانیه، و ترمیمش تا ابد💫

من تا پارسال که مجرد بودم دوست پسر نداشتم چون معتقد بودم که جز ضرر چیزی نداره. الانم نمیتونم نظری بدم. به خواهرت بگو خیلی زود اعتماد میکنه. مردا مار هفت خطه ان. به نظرم باهاش دیگه قرار نزاره بگه اگه منو میخوای بیا خونمون خواستگاری آدرسم که بلدی 😉

کاربریم دونفره اس  
2738

سلام

تا زمانی که مستقیم درخواست و پیشنهادی نداده شما حدس نزنید فقط خواهرتون مودبانه و‌محترمانه و خوش برخورد رفتار کنه

در مورد کادو هم چون اقا گرفته و‌خواهرتون قبول کرده به نظرم باید کادو بگیره ولی چیزی نباشه که خیلی جنبه شخصی داشته باشه

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  

والا این حرفایی که پسره میگه خیلی عادی و طبیعیه فاز ازدواج نگیرید نهایت قصدش دوستی باشه کادو هم لازم نیست بخره مگه دوستن باهم که کادو بخره.کادو بخره یعنی براش مهمه و بهش علاقه داره.نکنید از این کارا هیچی نشده فکز کنه چه خبره😐

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706