2733
2734
عنوان

بورس خونین

550 بازدید | 48 پست

حالا من کار ندارم کل تابلو قرمزه

فولاد چرا ۷.۷۷٪ منفی خورده !!!!!

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون نزدیک شهریور میشویم

هنوز خیلی مونده

بعدم تازه فولاد از مجمع اومده، امروز تازه باز کرد

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
نمیدونید شستا کی باز میشه؟؟ شماها چطور شستا خریدید؟؟  

نمیدونم من نخریدم کلا

چون نزدیک شهریور میشویم

ربطی نداره دو تا خبر منتشر شد اینطوری شد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
هنوز خیلی مونده بعدم تازه فولاد از مجمع اومده، امروز تازه باز کرد

اگه تازه از مجمع اومده منفی خوردن طبیعیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

فملی هم از روزی که از مجمع اومده کلا قرمزه ، دیروز مثبت شد که به لطف گشایش دولتمردان دوباره قرمز شد .

لعنت بهشون که با سرمایه مردم بازی میکنن

از این غمگینم که برای به دست اوردنش نجنگیدم ...پس بجنگ تا حسرت دیروزت را نخوری...!
هنوز خیلی مونده بعدم تازه فولاد از مجمع اومده، امروز تازه باز کرد

خوبه دیگه

فرصت وروده بازم

هر چی اصلاح بیشتر، رشد بهتر

خیلی ها به خاطر مجمع خریده بودن میفروشن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
شهریور چ حبره

میگن ریزش داره ولی حرفه

استراحت داره که طبیعیه

2706