2726
دوست داری 😁

اره ایقد دلم میخاد پلیس بشم 

مخصوصا اینا ک هکر هستن 

ولی برا خانوما جالب نیست باید چادر سر کنن زیاد نمیتونن مثل مردا باشن 

تازه مثلا من ندیدم پلیس خانوم ی اتاق کار داشته باش بیاد بهش احترام بزارن همه

همشون مردن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من یه خواهر و مادر به شدددددددتتتتتت مارموز دارم این مدلین که به شدت ادا دلسوزا و خوبارو درمیارن و ا ...

دقیقا همون چیزی ک تعریف کردم

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه خواهر و مادر به شدددددددتتتتتت مارموز دارم این مدلین که به شدت ادا دلسوزا و خوبارو درمیارن و ا ...

خب بنظرت چطوری باید باشون رفتار کرد

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
اره ایقد دلم میخاد پلیس بشم  مخصوصا اینا ک هکر هستن  ولی برا خانوما جالب نیست باید چادر ...

اتفاقا کار من بر عکئه اینه من پزشک قانونی بیشتر حساب میشم ..ولی چادر نیاز نداره کارم چون لباس شخصی هست ..دفترم دارم ....بعدم من سرپرست یه گروه دیگه هستم پس مردا به حرفم گوش میدن 

2728
خب بنظرت چطوری باید باشون رفتار کرد

فقططططططططط قطع ارتباططططط.من که خودم اینکارو کردم و به شدتتتت به ارامش رسیدم.نمیزارم در جریان زندگیم قرار بگیرن و باهاشون یک کلمه حرفم نمیزنم.با مادرم که ۵ ساله قهرم و با خواهرمم که ۴ ماهه و تا ابدم قهر میمونم.همچین آدمای بی ارزشی هیچچچچ جایی تو زندگیم ندارن

اتفاقا کار من بر عکئه اینه من پزشک قانونی بیشتر حساب میشم ..ولی چادر نیاز نداره کارم چون لباس شخصی ه ...

اها شما تو پزشک قانونی هستی من میترسم اونجا مرده و اینا میارن من دل و جرعت ندارم 

کار تو اگاهی و. اینا بیشتر دوست دارم 

ستوان سروان چیه ک خیلی درجه بالایی داره؟ 

دوست دارم ازونا بشم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فقططططططططط قطع ارتباططططط.من که خودم اینکارو کردم و به شدتتتت به ارامش رسیدم.نمیزارم در جریان زندگی ...

سخته اخه با پنبه سر ببری ک بهتره

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
سخته اخه با پنبه سر ببری ک بهتره

عزیزم اعصابمو سرراه که نیوردم من حوصله اینکارارو ندارم یا کلا با آدم بد قطع رابطه میکنم یا کلا با ادم خوب خوبم.همچین آدمایی کلاااا نباید باشن هیچ نقشی تو زندگیم ندارن وابستشونم نیستم پس دلیلی نداره باهاشون حرص بخورم.

مارموز ینی همسایه ی ما...اب و برقو گازمون مشترکه..حالا اونا چهار نفرن ما دونفر تازه من همیشه تنعام شوهرم راننده جادس....بعد تا کولرو روشن میکنم میاد غیرمستقیم میگه شبا کولر روشن میکنی؟؟؟؟؟؟؟سردت نمیشه؟؟؟؟منکه یخ میکنم...من اب کم مصرف میکنم من گاز کم مصرف میکنم و........همه رم غیرمستقیم میگه

ای حال نامعلوم...آروم باش آروم...!!!🖤
اها شما تو پزشک قانونی هستی من میترسم اونجا مرده و اینا میارن من دل و جرعت ندارم  کار تو اگاهی ...

نه توی پزشک قانونی نیستم توی اداره ی پلیس بخش جنایی هستم و میرم بالای سر اجساد و روی آثار ازمایش میکنم .