2726
عنوان

طرفدارن مجردی طولانی یا همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2969 بازدید | 190 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و چندتا از دوستام همه رشته های خوب درس خوندیم و هممون پستهای مدیریتی داریم از ۳۰سالگی مستقل شدیم ...

خیلی هم عالی 😍😍زندگی خوب و تجربه ی خوبی داشتین 😍مرسی که تعریف کردین. البته طبق سلیقه ی من آدم حول و حوش 30 سال ازدواج کرده باشه بهتره.. 

2728
دکتر هلاکویی نفسش ازجای گرم درمیاد بهترین زندگیو خودشون دارن نمیدونن بقیه چی میکشن 

والا همینو بگو، مثلا من با این شرایط داغون چجوری میل به بچه دار شدن داشته باشم؟ بااین بی‌پولی و مستاجری و بی ماشینی و این حقوقای چندرغاز و این قیمت‌های سرسام آور طلا خونه و دلار و..... اصلا آدم خودش سالم میمونه که حالا میل به بچه داشته باشه؟ 

واقعا نمیتونه به خواستش برسه میدونی چرا ؟ چون ازدواج ادمو محدود میکنه ، نه میتونی جوونی کنی ، نه بچ ...

قطعا ازدواج یه سری وظایف جدید و اضافه میکنه که محدودیت های خودش و داره مثلا من از سر کار میام تا اخر شب استراحت میکنم یه زن متاهل این آزادی و نداره ولی خب ازدواج مزایای خودش و داره که مجردی نداره خیلی مهم که همسرت کی باشه چه نگاهی به درس و کار زن داشته باشه مدیر من متاهل شاغل دانشجوی دکتری هست و شوهرش هم برای پیشرفت بیشتر تشویقش میکنه .... به نظرم تفکر صفر و صد خوب نیست ازدواج و مجردی حالت های مختلف داره که خوب و بد اون همزمان هست و اگر کسی یه ازدواج خوب داشته باشه از مجردی خیلی بهتره میتونیم از کیس مورد نظرمون شناخت کافی به دست بیاریم و درصورتی که مناسب بود تن به ازدواج بدیم خیلی عالیه ولی این که به هر قیمتی ازدواج کنیم اشتباه بزرگی هست

والا همینو بگو، مثلا من با این شرایط داغون چجوری میل به بچه دار شدن داشته باشم؟ بااین بی‌پولی و مستا ...

خب عزیزم ایشون هم میگه آدم سالم در شرایط عادی هم ازدواج می خواد هم بچه دار شدن. وقتی شرایط خیلی بد باشه مث چیزی که شما می گید یا وقتی خود شخص دچار مشکلات روحی شده باشه از شرایطش، طبیعیه که ممکنه اینا رو نخواد و اتفاقا ایشون هم می گن تو این جور وضعیت ها طرف بهتره ازدواج نکنه و بچه دار نشه. البته نه اینکه صرف یه مقدار مشکلات اقتصادی آدما بی خیال بچه دار شدن بشن... 

من الان مجردم و شاید تا آخر عمرم مجرد بمونم و ازدواج نکنم با این چیزایی که تو نی نی سایت دیدم ،سنمم کمه و ی خانمی تو فامیلمون دارم که هیچ وقت ازدواج نکرد و درسشو ادامه داد الان هم فرد با شخصیتیه هم پول داره هم خونه و ماشین داره ،جوونم مونده و خیالشم راحته ،

میشه لطفاً برام صلوات بفرستید ⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜⁦❤️⁩

یکی از معلمام مجرده میگه ازدواج برای من مانع رسیدن به ارزوهامه تاحدی به نظرم درسته بیشتر کسایی که ازدواج کردن مجبور شدن از رویاهاشون دست بکشن خیلیام با ازدواج تونستن به رویاهاشون برسن ولی این مورد کمتره

✈🇺🇸
2706