2726
عنوان

شما بودین کیو انتخاب میکردین؟؟/°_°\صندلی داغ

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 92 پست
کسی تو روت حرف نمیزنه ولی متوجه میشی الان چون شرایطت برعکسه اینجوری میگی

خب ی سوال چالشی دیگه

حاضری یکی از آشناهاتو بکشی یا حاضری میل جنسیتو برا همیشه از دست بدی

فقط ی انتخاب داری

و با کشتن طرف بازخواست نمیشی

دیدم تو اطرافیان که میان در مورد شوهراشون صحبت میکنن ودیگران اجازه میدن به خودشون نظر بدن 

اون فرق میکنه، من هم نه درموردش صحبت میکنم نه کسی حرفی میزنه کلا اهل درددل کردن نیستم ولی خودم متوجه میشم که بقیه نظرشون اینه که شوهرش چه بدقیافه است مخصوصا کسایی که اولین بار میبینن، این خیلی با اون نظر دادنه متفاوته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگ عشق واقعی باش قطعا اولی 

ولی اگ ی دوست داشتن باش ک اسمشو عشق میزارن دومی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من به شخصه اولی   چون اینو میدونم‌که اخلاق طرف تو زندگی زناشویی همه چیزه   مرد بد پیرت میک ...

ی سوال چالشی دیگ

کدوم از اینا بدتره؟؟ 

طلاق؛ سرد شدن توی زندگی؛ بسوزی و بسازی؛خیانت

2728

گزینه ۲ چون عشق شاید کمتر شه تو اولی

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
هزار هزار میلیارد ببخشید دیگه کمه من ذهنم فقیره😂😂😂

ووی یعنی حاضری بخوابی

من اصلا نمیتونم😂😂😂

خب حالا حاضری رو تختی ک پر از مدفوع ۸ ساعت بخوابی و یک میلیارد بدن بهت؟

سوالام تو پوله همش😂😂😂😂

اولی چون  وقتی عاشق باشم با همه چیزض میتونم کنار بیام  اگه زن اون قشنگم میشدم مردم میگفتن شوهرت ازت سر تره و فلان و فیسال بعدم کرد باید زشت باشه مرد خوشگل مال زنای خیابونه...من الان این دغدغمه خودم دنبال شوهرمم بازم چشم خیلیا دنبالشه دیگه تنها ک میره بیرون بماند ...تازه خوششگله استثنایی هم نیست ....واقعا اذیت کننده است این موضوع

2706