2737
2734

تا حالا ازمایش ندادی؟!اولش همه همینن بعد میری اونجا تموم که شد میگی همین بود؟؟؟!!!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگاه به مراحل انجامش نکن . چشماتو ببند نفس عمیق بکش . یادمه روز اولی که بهمون خونگیری رو آموزش دادن سرنگ به دست داخل خوابگاه میگشتیم و از بچه ها خون میگرفتیم 😅💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 
تا حالا ازمایش ندادی؟!اولش همه همینن بعد میری اونجا تموم که شد میگی همین بود؟؟؟!!!   &nb ...

شاید باورش برات سخت باشه من خانوادم همیشه میرن چکاب ولی من 8 ساله نرفتم

2738

ترس داره آخه؟؟ فقط تلقینه..بخوای ازدواج کنی بچه بیاری چ میکنی؟ من ازتوبدتربودم..حالاسقط کردم آمپول میزنم ازمایش خون میدم دیگه هرچی بدبختییه واسه زنه خودتوقوی وآماده کن..نترس همیشه توکلت ب خداباشه..

خدایا شکرت..
شاید باورش برات سخت باشه من خانوادم همیشه میرن چکاب ولی من 8 ساله نرفتم

فردا که رفتی دیدی هیچی نیست دیگه هر سال چکاپت رو هم میری خیالت راحت باشه! اینو کسی داره بهت میگه که از جلوی مطب دکتر از ترسش رد نمیشد و مسیرش رو عوض میکرد ولی الان ناراحته چرا به خاطر کرونا نمیتونه بره دکتر

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

هفته پیش منم برای اولین بار داشتم میرفتم ازمایش خون و وحشت داشتم ولی حتی دردش از درد امپول زدن هم کمتره

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

بنظرم اولین چیزارو همیشه ادم باید خودش تجربه کنه تا واقعیت ها رو بفهمه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706