2733
2734

بیاین از تجربیاتتون برای کسانی که تازه آزمون رانندگی دارند بگین ، ممکنه خیلی ها در سالهای آینده هم از این تجربیات استفاده کنند و خیرش برای شما به حساب بیاد 😍 

چه کنن که آزمونو راحت تر قبول شن؟ 🤓

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

فقط مربی مرد 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط مربی مرد 

خب من مربی خانم داشتم نتیجه ی خوبی هم گرفتم 😑

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738
فدات شم با من بودی(تازه خسارت دادم زده رودم به موتور)    

عزیرم 😅 

حتما اتفاقی شده، تصادف برای همه ممکنه پیش بیاد 

من دو دفعه آزمون شهر رو افتادم، چون هرسری یا شوهرم یا مربی کنارم بود.... سری آخر شوهرم گفت تا تنها نشینی پشت فرمون ترست نمیریزه... یجای خلوت رفتم و 300 متر رفتم و برگشتم انگار عمل قلب باز داشتم اینقدر ک ترسیده بودم، ولی فرداش قبول شدم

من استادم مرد بود. بعد من با عملی کتاب روهم یادگرفتم. یعنی استادم بهم گفت. ازمون های آنلاین که خودش زمان میگیره رو انجام دادم. بعد دوجلسه اضافی هم رفتم. با اول قبول شدم. حتما یه جلسه روز قبل آزمون عملیات با استادت کلاس بگیر 🙂

کاربریم دونفره اس  

یسری ریز نکته هست که حتما باید رعایت کنن 

مثلا از پشت ماشین برن سوار شن 

موقع خروج از پارک و دور زدن علاوه بر راهنما زدن نیم دور باید بچرخه پشت سر نگاه کرد 

وقتی دوبل زدی اگ گفت دنده عقب برو باید نیم دور فرمون برگردنی 

دنده بدون اجازه افسر عوض نکنی

دوبل نبش کوچه بدون اجازه نزنی 

موقعی که وایسادی تموم شد باید ماشین خاموش کنی (ترمز دستی یادت نره) 

بعدش هم با دست راست درو باز کنی و پیاده بشی 😁😅❤

من دفعه اول بدون حتی جلسه ای کلاس اضافه قبول شدم

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
به نظر من تا خودت تنهایی پشت فرمون نشینی راننده نمیشی.فقط تنها' کسی کنارت نباشه

درسته، ولی میدونین بحث اینکه خیلی ها برای آزمون شهر چند بار میفتن ، میخواین اگر روشی هست بهشون بگیم یا راهکاری که این اتفاق نیفته براشون😍

2706