2703
2553

سلام به همه واقعا دلم حسابی گرفته همسر من متاسفانه توان دفاع از منو نداره یعنی تو خیابون یک غریبه جلو اون هرکاری بکنه وهرچی بگه این هیچ کاری نمیکنه چه برسه به فامیل و آشنا خیلی حس بدی بهم میده که به عنوان مرد بهش نمیتونم تکیه کنم برای بچه دار شدن ازش تردید دارم این آدم از بچه اشم نمیتونه حمایت کنه چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

قبل از ازدواج هم همین شکلی بودن؟

دیگه خودت باید همه جور جسور باشی در مقابل خیلی چیزا!

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خودت از خودت دفاع کن چرا زنا خودشونو ضعیف فرض میکنن اتفاقا زندگی که تو مشت زن باشه موفق تره خودت مدیریت کن همه چیزو حتی از شوهرت دفاع کن و بچه هات. شوهرتم نون بیار خانه باشه

2714
عزیزم برید مشاوره، روانشناسی خب حتما یه دلیلی داره که اینجوریه درصورتی ک همه میدونن مردای ایرانی خیل ...

به خودشم که توهین کنن همینه میگه بزرگواره خیلی سخته یک آدم لاابالی جلو شوهرت ازارت بده شوهرت هیچ واکنشی نداشته باشه من دست و پا چلفتی نیستم ولی خب خیلی سختمه که جایی که شوهرم هست و مردی اذیتم می‌کنه مجبور شم خودم دفاع کنم از خودم 

ای بابا، بهش گفتی که حمایت کنه ازت؟

اره بارها میگه میکنم ولی تو موقعیت انجام نمیده بعدش یا انکار می‌کنه که طرف چیزی نگفت یا اگر خیلی مورد ضایع باشه میگه لازم نیس جواب همه رو داد که ولش کن

خودت از خودت دفاع کن چرا زنا خودشونو ضعیف فرض میکنن اتفاقا زندگی که تو مشت زن باشه موفق تره خودت مدی ...

من کلا خیلی تو دفاع خوبم😎... ولی نکته اش اینه که مردی که ازت حتی در برابر یک آدم بی ربط غریبه دفاع نکنه قابل اعتماده؟!

به خودشم که توهین کنن همینه میگه بزرگواره خیلی سخته یک آدم لاابالی جلو شوهرت ازارت بده شوهرت هیچ واک ...

اره خب این درست نیست ولی خب باید کاری کرد حالا راه های روانشناسی و مشاوره رو امتحان کنید اول خودت برو حرف بزن بگو شوهرم اینجوریه همچین شخصیتی داره ببین چی میگه اگه هم لازم بود خودشم باشه که دکتر یا مشاوره بهت میگه باهم برید انشالله درمان میشه اگه مشکلی داشته باشه

❤️
اره خب این درست نیست ولی خب باید کاری کرد حالا راه های روانشناسی و مشاوره رو امتحان کنید اول خودت بر ...

ما خیلی مشاوره‌ رفتیم برای مشکلات مختلف برای این موضوعم رفتیم مشاور حقو داد ب من باهاش حرف زد آخرش این گفت من مشاوره رو قبول ندارم

من کلا خیلی تو دفاع خوبم😎... ولی نکته اش اینه که مردی که ازت حتی در برابر یک آدم بی ربط غریبه دفاع ...

دیگه شوهرته نمیشه کاریش کرد هر مردی یه عیبی داره هیچکدوم کامل نیستن حالا ما زنا خداروشکر انقد شیر زن هیتیم که نیاز به دفاع مرد نباشه والا الان من میبینم اکثر زنا از شوهراشون دفاع میکنن تو هم رو شوهرت تو این زمینه حساب نکن چیزی نمیشه که من خودم اصلا نیاز به دفاع شوهرم ندارم

شاید واقعا لازم نمیدونه با هر کسی دهن به دهن بشه، البته منم یه ظلم و ناحقی بزرگ بهم کردن ، خانواده شوهرم و من حق شکایت داشتم و اگه شکایت میکردم زندان یا جریمه نقدی داشت ولی شوهرم اصلا همکاری که نکرد هیچ، گفت اگه شکایت کنی جات تو خونه من دیگه نیست، حمایتی هم نکرد که اعتراض کنه بهشون که چرا این کار را کردید تا مجبور بشن عذرخواهی کنند ، تازه به دلیل حواشی ای که پیش اومده بود و حرف هایی که زد و بدل شده بود بینمون، منو به اجبار  برد خونشون برای عذرخواهی و شیرینی بردیم برای رفع کدورت، انگار من اشتباه کردم و باید عذرخواهی کنم!!

من چی بگم پس؟

2706