2733
2739
عنوان

انصافا کمک بدجور گیر کردم

217 بازدید | 30 پست

یکی از فامیلای همسرم از این مسعول فروشای پنبه ریز شده بعد دیروز زنگ زد گفت مشاوره برای کسب کارو.. ایناست فرصت داری من خرم گفت باش بعد به شوهرم گفتم گفت نه نمیخواد 

صب دیدم اد کرده منو داخل گروه اون مشاور هم بود هی حرف زد مخ منو خورد گفت سه روز باید درموردش حرف زده بشه 😬من اصلا علاقه ندارم فقط خواستم نه نگفته باشم به اون فامیل چون خانم خوبیه 

حالا به شوهرم گفتم میگه مگ نگفتم جواب نده 

الان موندم این دوروز دیک چیکار کنم 

گفت امروزم جواب دادی ولی دیگ جواب نده 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

وای چه قدر شبیه همیم منم دوستم بهم گیر داده فردا میخواد به زور ببرتم شرکتشون به قول شما نخواستم بهش نه بگم چون خیلی باهم صمیمی ایم بارها بارها برام قدم برداشته ولی من واقعا نمیخوام عضو نتورک بشم 

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه قدر شبیه همیم منم دوستم بهم گیر داده فردا میخواد به زور ببرتم شرکتشون به قول شما نخواستم بهش ...

چقدر بده نمیدونم چیکار کنم 😔

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2731

به اون خانم پیام بده بگو با عرض معذرت همسرم با این موضوع مخالفه و من گروهو ترک می‌کنم.

به همین سادگی، به همین خوشمزگی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چه ربطی داره چون خانوم خوبیه که نمیشه هرچیو قبول کرد بهش بگو ممنون من فکرامو کردم با همسرم مشورت کرد ...

کاش همون دیروز همینو گفته بودم نه اون ناراحت میشد نه شوهرم حالا گیر نمیوفتادم

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2738
وای چه قدر شبیه همیم منم دوستم بهم گیر داده فردا میخواد به زور ببرتم شرکتشون به قول شما نخواستم بهش ...

شمام به دوستت پیام بده بگو همسرم مخالفه. من بعد از ۴۰ سال زندگی فهمیدم هیچ کس ارزش اینو نداره که خودم و خانواده‌مو به خاطرش ناراحت کنم و با رودربایستی خودمو عذاب بدم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
دیگ مجبورم 😔

فکر نکن آسمون به زمین اومده، کسی که دیگرانو میذاره تو معذوریت باید خجالت بکشه، نه شما

مگه الان گیر افتادی.یه گروهه دیگه میتونی اصن نری توش و بگی گوشیم مشکل داشت هنگ کرده بود

انقدم حرف میزنه وویس میزاره میگ وویس بزار رویایی حرف میزنه  دیگ مجبورم فردا پسفردا همین کارو کنم یجور بپیچونم 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
فکر نکن آسمون به زمین اومده، کسی که دیگرانو میذاره تو معذوریت باید خجالت بکشه، نه شما

برا سود خودشون پورسانت اینجور کارا وقت ادمو میگیرن 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2706