2733
2734
عنوان

چه قهر مسخره ای !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیزبس خانم به کوچه میرود که با زنان کوچه غیبت کند البته با حفظ پروتکل های بهداشتی

😅😅😅😅😅😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2728
بعد گفتم چرا فحش میدی و اینا !  گفت من چیزی نگفتم . یادم نمیاد .  بعدم گف بیا بریم . من ...

شوهرت آلزایمر داره؟! هیجی یادش نمیاد ک. 

میندازتت بیرون!؟ ؟؟ عجبا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من عاشق اینم که زنا دورهم تو کوچه میشینن حرف میزنن حیف به سنم نمیخوره والا میرفتم 

من بدم میادجرپشت سرگویی وفضولی حرف خاصی نمیزنن اکثرشون

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2738

بنظر مياد شوهرت الزايمر داره

ببرينش پيش پزشك🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دم در گفت من برم لباسمو عوض کنم . چون واحدا کنار همه . هنوز منو ندیده بود  من اومدم سلام کردم . ...

چه نفهم😑😑😑

براهمیناستا صمیمیت زیاد بده.

پس فرداروش توروی شوهرتم وامیشه وشوخی های بیجامیکنه اون موقع تحملش سخت تره

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
من بدم میادجرپشت سرگویی وفضولی حرف خاصی نمیزنن اکثرشون

میان از بدبختی های زندگیشون میگن یذره سبک شن 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
قیز یعنی چی؟

دختر 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
شوهرت آلزایمر داره؟! هیجی یادش نمیاد ک.  میندازتت بیرون!؟ ؟؟ عجبا

وقتی کم میاره اینطوری میکنه ! 

اصلا هنگم از دیشب . خب چرا فحش میدی ؟ 

چرا قبول نمیکنی اشتباهتو ؟ 

بعد برای خودش فلسفه بافی میکنه و تازه منو مقصر میکنه ! 

حس تحقیر داشتم دیشب 

تا الانم تو رختخوابم . نمیدونم موقع نهار باید چ عکس العملی نشون بدم 

2706