2737
2734

سلام دخترم روغن مایع رو کلا ریخت رو گلیم منم بلافاصله انداختم تو حموم  اب داغ ریختم روش الان 30بار شستم ولی اصلا تمیز نمیشه توروخدا اگه کسی راهکاری بلده بگه. ممنون

قلبم❤️دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بده قالیشویی عین روز اول تحویلش میدن

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2728
ريكا

ریکا اسم ی مارکه

منظورت مایع ظرفشویی ریکاس؟

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
من فکر کردم مایع ظرفشویی منظورشع

ریکا اسم ی مارک مایع است مثل تاژ مثل پرسیل

اگ منظورش مایع ظرفشویی ریکاس ک هیچ

اگ ن من سردر گمم

من تاید زدم با ریکا تمیز میشه؟ 

ريكا چربي رو بهتر تميز ميكنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
ریکا اسم ی مارک مایع است مثل تاژ مثل پرسیل اگ منظورش مایع ظرفشویی ریکاس ک هیچ اگ ن من سردر گمم

منظورم مايع ظرفشويي بود نه ماركش.حال نداشتم طولاني بنويسم 😀

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
منظورم مايع ظرفشويي بود نه ماركش.حال نداشتم طولاني بنويسم 😀

اهان گفتم اخه😂😂😂

ریکا اسم ی مارکه منظورت مایع ظرفشویی ریکاس؟

مايع ظرفشويي چربي رو بهتر تميز ميكنه ماركش مهم نيس

اره مایع زدم خیلی بهتر تمیز کرد ممنون😍

خداروشکر عزیزم ❤️