2733
2739

دوستان میشه لطفا تجربه هاتونو از ازدواج زود بگید ، منظورم اینه ک کسایی ک سنتون کم بوده و ازدواج کردید راضی هستید یا نه؟! مشکلی پیش نیومد براتون؟!

من و کسی ک دوسش دارم تصمیم داریم بعد عید عقد کنیم و نزدیک سه ساله باهمیم ، من ۱۸ سالمه و ایشون ۲۳، بعد عید دیگ میشه ۱۹ ولی من تو خانواده ای هستم ک کلا میگن زود ازدواج نباید کرد مخصوصا پدرم ! چون اکثرا دخترامون بعد بیست و سه اینا رفتن!

حالا میخوام بدونم واقعا اگ دونفر همو دوست داشته باشن این سن کم مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

خدایی بخوام بگم زندگی فامیلایه بابام ک دیر تزدواج میکنن خیلی بهتر از فامیلایه مامانمه ک زود ازدواج میکنن 

فامیلایه مامانم همشون ناراصین و ناراحتن ک جوونی نکردن 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پسرای سن پایین اصلا قابل اعتماد نیستن . حداقل ۲۷ سال باید داشته باشه که بازم از نظر من کمه

آدم وقتی باید ازدواج کنه که دنیا دیده باشه  که بعد ازدواج شراططش عوض شد از ازدواجش پشیمون نشه .

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈

عزیزم اصلا به سن و سال و عاشق بودن نیست باور کن

من 22 بودم شوهرم 23 با هم دوست شدیم، 3سال دوست بودیم و چون همکارم بودیم هر روز کنار هم بودیم و از هم شناخت داشتیم

توی 25سالگی ازدواج کردیم ولی اصلا شد یه آدم دیگه وقتی پای خانوادش اومد وسط، یه آدم دهن بین و بچه ننه که اگه از کاراش واست بگم تعجب میکنی

ب نظرم بلوغ عقلی مهم هست نه سنی، و اینکه اصلا دلت رو به دوست داشتن توی زمان دوستی خوش نکن چون خیلی قابل اتکا نیست تا ازدواج نکنین و خانواده ها نیان وسط نمیشه فهمید طرف واقعا چه مدل آدمیه

عزیزم من اَواخر ۱۸ سالگی با همسرم دوست شدیم

و دو ماهه دیگه میرم توی ۲۰ 

از همه چی هم راضی ام و عاشق همسرم😍😍

اگر کرونا هم نبود الان خونه خودم بودم

به نظرم اگر خانواده میگن نه یکسال صیغه باشید

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید

خودت اذيت ميشي حيفه از الان بيوفتي تو زندگي حداقل چند سال جوني كن عشق همش كشكه منم زود ازدواج كردم پير شدم با اينكه خوبه بد نيست رفتارش ولي هر زنگي بالا پايين خودشو داره

منکه خداروشکر از ازدواجم راضیم خیلی راضیم...بیشتراز مجردی زندگی متاهلیمو دوست دارم.... ازدواج توسن شما بدنیست از نظر دینی فقط سعی کن قبلش کتاب درمورد زندگی متاهلی زیاد بخونی

2706