2733
2739
عنوان

بخاطر من با خانوادش بد شد🙁😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 116 پست
خب ک چی🧐15 ساله ها هیچ کاری نمیتونن بکنن؟! دل ندارن مگه

چرا عزیزم همه کار میتونن بکنن.هم دل دارن هم تخیلات قوی

موفق باشی🌹😉

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
دیگه نویسندش 15 سالشه شما ببخشید

خب ک چی همین اتفاقا بیشتر تو اوج نوجوونی میفته اگ اطلاع نداری برو از گوگل سرچ کن چه بدبختایی سر همین 15 ساله ها اومده 

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترخداااااا اخه یه پسر17ساله چی میدونه از زندگی که عشق عشق میکنه......عرضه تومون خودش رو نداره بکشه ب ...

خب پسره جنبه نداره بخاطر چیزای الکی دعوا میندازه آخه با پسر خالم سازگاری نداره 

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
2731
یک روزه اومدی اینهمه تاپیک داری نامزدی یا دوستی اگه دوستی مقصر همه چی خودتی

دوست☹️

تخیلاتت قویه.آیندت روشنه.میتونی نویسنده بشی.

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
خب پسره جنبه نداره بخاطر چیزای الکی دعوا میندازه آخه با پسر خالم سازگاری نداره 

عزیزم دخترم خوشگلم خودتو درگیر این مسایل نکن....تو ۱۵ سالته حالا حالااااااا باید پخته بشی بری دانشگاه تحصیلات و روابط اجتماعی بالا...بعد انشالله خدا یه مرد اقا فهمیده سنجیده سر راهت قرار میده....اخه یه پسر 17ساله که بالا گفتم عرصه ی تومون خودش رو نداره میخاد واسه تو چیکار کنه....اصلا ننیدونم چی بگم

زده نفتش دربیاد 😐😐تو رمان تخیلی بنویس..تو خونه عشقت چیکار میکردی اخه؟؟خانوادت کنترلت نمیکنن؟

همسایه ایم 😑

2706