2703
2553

دوست ندارم اینجوری باشم سریع ناراحت میشم اصلا تو وجودم حرشی میشم تا خودمو خالی نکنم با طرف دعوا نکنم نشورمش پهنش نکنم ولکن نیستم خیلی پرخاشگر دل سنگ بیشور شدم😢😢😢😣😣😣

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

گزارش بزنین لطفا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4704808&slug=چرا-بازم-تیزهوشان-عقب-افتاد-دارم-منفجرم-میشم-از-درس-خوندن-خسته-ش-م-دیگه&postId=146016898

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره خواهر شوهر و شوهرمم تیروتید دارن و یکی از دوستام و دقیقا مودی هستن زود پرخاشگری می کنن زود عصبی ...

دقیقا منم اینجوریم دیروز مامان بیچارم چیز خاصی نگفتاااا من یهو عصبی شدم دادوبیداد کردم اصلا نمیفهمم هیچی اون لحظه بهد چند مین ب غلط کردن افتادم پاهاشو بوس کردم بخدا دست خودم اصلا نمیدونم چمه یا چندشب پیش با داداشم دعوا کردم اونم ب من مربوط نبود نمیدونم چمه از خودم متنفرم بیشتر وقتام میخوام بهانه جور کنم با شوهرم دعوا کنم ولی یجوری حرف میزنه شرمنده میشم

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2714
برو ی ازمایش خون و تیروید بده گرونم نیست تکلیفت روشن می شه 

شوهرتون گلو درد داشت برای تیرویید ؟من گردنم درد میکنه گلوم تیر میکشه لوزه هم دارم

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
اره خواهر شوهر و شوهرمم تیروتید دارن و یکی از دوستام و دقیقا مودی هستن زود پرخاشگری می کنن زود عصبی ...

سلام.تیروییدشون پرکاره؟

با مصرف دارو هم باز پرخاشگرن؟

اگه ممکنه جوابم رو بدین

منم‌تیروئید پرکار دارم و خیلی زود جوش و پرخاشگر شدم.افسرده شدم 

2706