2733
2734
عنوان

دوراهی سختیه چکارکنم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 54 پست
ارایگشری برای شروعش سرمایه زیادی میخواد من الان ندارم واقعا

..طراحی دوخت چی؟

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
من جات بودم پزشکی نمی رفتم  زندگی عادی رو باید ببوسی بزاری کنار😔

حالا انگار پزشکی گذاشتن جلو روی ملت میگن بفررررماییید

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این مملکت از راه تحصیل به درآمد نمیشه رسید

من ارشد مهندسی ی دانشگاه دولتی خوب خوندم الان بیکارم

ولی آرایشگرا پول پارو میکنن

اما هیچی بنظر من جای تحصیلات رو نمیتونه پر کنه واقعا برای هرکسی دانشگاه رفتن لازمه

اگه بتونی فرهنگیان یا ی رشته پیراپزشکی یا حسابداری بخونه خوبه

وگرنه هر چی خوندی در کنارش ی لاین از ارایشگری رو یاد بگیر

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
حالا انگار پزشکی گذاشتن جلو روی ملت میگن بفررررماییید

نه ولی کنکور بدن میرن دیگ

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738

متاسفانه قبول شدن تو پزشکی باین همه سهمیه خیلی مشکله البته غیر ممکن نیست مگه بخوای پولی بخونی که اونم خیلی گرون درمیاد درضمن سالها طول میکشه تا نتیجه بده اگه واقعا خیلی پشتکارو صبر فراوان داری برو وگرنه خیلی سخت میشه 

سخته قبولی پزشکی با بچه ‌..اونم با جمعیت های شرکتت کنندع تجربی😐😐😐امسال ۶۵ درصد تجربی شرکت کردن ..نزدیک ۹۰۰ هزار  نفر🤦‍♀️

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
تو این مملکت از راه تحصیل به درآمد نمیشه رسید من ارشد مهندسی ی دانشگاه دولتی خوب خوندم الان بیکارم ...

اره خب میخوام رشته خودمو بدم تجربی

درکنارشم ارایشگری میرم فقط لین وسط بچم هست ک اذیتم میکنه

لطفادعام کنید☺
چرا بیچاره همه ک ارزوشو دارن مث خود من ک اززندگی عادی راضی نیستم

نه گلم ما فقط شنیدیم

خودمون تجربه نکردیم 

یه چیز دهن پر کنیه فقط 

دختر خاله من هم از لحاظ ظاهری پوکیده هم درونی😔

تو این مملکت از راه تحصیل به درآمد نمیشه رسید من ارشد مهندسی ی دانشگاه دولتی خوب خوندم الان بیکارم ...

منم ارشد مهندسی دارم البته پایان ناممو ندادم و الان بیکارم‌

یه خیاطی نصف و نیمه هم بلدم 

به نطرت کاملش کنم و مدرک بگیرم؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706