2737
2734

از بده بعد که مثبت شد بگو

الان نه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این که میگم فقط تجربه منه نمیگم بگو یا نگو...من بی بی چکم تا مثبت شد رفتم به مامانم گفتم ولی بعد یه هفته خونریزی افتادم و بچم سقط شد مامانم اونقد نگران شد که گریه میکرد برام.الان تصمیم گرفتم تو بارداری بعدیم تا وقتی قلب بچه تشکیل نشده به مامانم هیچی نگم دیرتر بفهنه نگران نشه بهتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عکس🙄

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
ببینم عکس اش رو همون اول هاله انداخت؟ تا زمانی که آزمایش مثبت نشده نگو

پست قبلیم هست

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738
این که میگم فقط تجربه منه نمیگم بگو یا نگو...من بی بی چکم تا مثبت شد رفتم به مامانم گفتم ولی بعد یه ...

نمیتونم نگم یک جوریم 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
دیدم عکسشو انا از بده این اصلا معلوم نیست اصلا از پریودت گذشته ؟ 

به نظرخودم وشوهرم حاله انداخته چندروز مونده تاپریودی به نظرت حاله انداخته برم آزمایش بدم یان

به نظرخودم وشوهرم حاله انداخته چندروز مونده تاپریودی به نظرت حاله انداخته برم آزمایش بدم یان

هاله رو اگه زیر ۵ دقیقه افتاد آره مثبته اما بعد ۵ دقیقه معتبر نیست اون خط خشک شدن ادراره صبر کن از پری بگذره باز تست بده

جواب ابلهان خاموشیست  
هاله رو اگه زیر ۵ دقیقه افتاد آره مثبته اما بعد ۵ دقیقه معتبر نیست اون خط خشک شدن ادراره صبر کن از پ ...

یعنی آزمایش نرم

2706