2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین شوهرم رفته بی بی چک بگیره😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2895 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بی بی زدی ازمایش بده  یه هفته ک کامل مشخصه

زدم منفی خودمو امیدوار میکنم میگم شاید دیرتر تخمک گذاری انجام شده 😅

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
شرایطشو که ندارم تو یه شهردیگه غریبم دست تنها ولی توکل به خدا

انشاالله هر چی که صلاحه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
یه هفته ک حتما باید نشون بده برو آز بده عزیزم  اره امید داشته باش❤

ممنون عزیز دلم انشاالله توهم بسلامتی بچتو بغل بگیری 😊

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2738

ای جااااانم....چه حال قشنگییییی.....خدا برات حفظش کنه....بارداری برات قشنگ ترین خاطره بشه و  بعدش سالم و سلامتتت بغلش بگیری و زندگی جدید و قشنگتری تجربه کنی....مامانیییی تو الان به خدا نزدیکتری واسه همه منتظرا دعا کن و برای منم...اسمم نسترن   

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2706