2726

من یه سونی آن تی انجام دادم یه آنومالی در حدود هفته هجده نوزده که دکترم می‌گفت غربالگری زودهنگام هست..و الان دکتر بهم گفته یه آنومالی دیگه تحت عنوان دیر هنگام در هفته ۲۸ باید برم..که یکی از دوستام اینو نداشته...

میخواستم ببینم کسی اینجا بوده مثل من با ان تی سه تا غربالگری داده باشه؟

نه بعد انومالی چون کاهش وزن داستم ی ۲۲ هفته سونو دادم 

دیگه ندادم تا ۳۲ هفته سونوی رشد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترم گف که احتیاجی نیست .ولی داپلر رو انجام دادم تو هفته ۲۵

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2728

میشه جواب منم بدین 

من هفته ۱۹ آنومالی رفتم 

حالا چهارشنبه میشم ۲۳ هفتع و ۲ روز باید آزمایش گلوکز بدم 

آیا آزمایش ادرار هم داره؟  شما چن هفتگی انجام دادین؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

مرسی...بعد یه سوال دیگه چرا جاهای مختلف برای غربالگری اینقدر اختلاف قیمت دارن..جایی که من میرم سونو گرافی گلبرگ آزاد ۴۲۰ میگیره ولی مثلا یک مرکز تصویر برداری هست به اسم افق که اون آزاد ۱۲۰ میگیره...شما ها چقدر دادین حدودا؟ 

میشه جواب منم بدین  من هفته ۱۹ آنومالی رفتم  حالا چهارشنبه میشم ۲۳ هفتع و ۲ روز باید آزم ...

منم تو ۲۴ هفته دادم 

نه فقط خونه 

ناشتا هم باید باشی 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
مرسی...بعد یه سوال دیگه چرا جاهای مختلف برای غربالگری اینقدر اختلاف قیمت دارن..جایی که من میرم سونو ...

من ان تی ۲۴۰

آنومالی ۳۵۰ یا ۳۸۰

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
میشه جواب منم بدین  من هفته ۱۹ آنومالی رفتم  حالا چهارشنبه میشم ۲۳ هفتع و ۲ روز باید آزم ...

من آزمایش گلوکز دکترم گفت نیاز نداری شما بدی..برا همین اطلاع ندارم

2706