2726
عنوان

دوست داشتن یا عاشق شدن ؟؟

114 بازدید | 3 پست

سلام‌دوستان من یک ماهی میشه که عقد کردم. شوهرمو در حد دوست داشتن معمولی دوست دارم اما عاشقش نیستم. ته دلم یه کم‌ناراضیم از احساسم‌یعنی دلم میخواد بیشتر و بیشتر دوسش داشته باشم. تاحالا نشده دلخوری شدیدی بینمون پیش بیاد و همیشه درکم کرده و دوسم داشته.  بنظرتون‌طبیعیه؟

عشق زیباترین لامتناهی دنیاست...

معمولن اکثر خانما دوسش دارن عاشقش نیستن

منم اینجورم .عاشقش نیستم .ولی وقتی میبینم اون همیشه بهم توجه داره و به زندگی اهمیت میده خوشم میاد

احترام همو داریم و متعهد هستیم بهم .🙂

قرار نیست همش عاشق باشی .اخلاق رفتار و هم باید به هم بخوره .

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتره اینطوری  که گفتید

مردباید عاشق باشه  تا تلاش بیشتری بکنه دست وپاش بلرزه

غیر این باشه  خیالش راحت میشه

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️
2728