2703
2553
عنوان

بچه ها من هوس.... 😃😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 231 پست
هوس ساندویچ کثیف 😋😋

آره ای گفتی. منم بخدا. وایسی تو خیابون گاز بزنی 😋😋😋😋😋😋🤪🤪🤪🤤🤤🤤🤤

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب. هوس کردن خیلی بده راستی سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت 😂😂 حالا اگه چشمت سیاه نباشه چی ک ...

برو شیطون🤕😂😂😂😂ن خیال تخت مشکیه😎😎😎😎😁😁😁👋

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2720
من هوس آرامش...

ایشالا خدا آرامش به دلت بده عزیزم 🙂🙂😊😊

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
هوس پسته کردم آخ دهنم آب افتاد اسمش اومد خخخخ

ببخشید تقصیر من بود 😢😢

2714
هوس یه پیام  هر چند ساده و بی آب و تاب از طرف کسی که منتظرشم

درکت میکنم 🥺🥺🥺

جای منم بخور🤤🤤🤤

چشم. الهی بمیرم. نیستی مگرنه باهم می‌خوردیم. 

انگشتامو نم لیس میزدیم 🤤🤤😋😋😋🤪🤪

وای امضامو بخون. منم هوس کردم ولی الان بستنی تو الویته 😝😝😝😝😝

جفتشون عشقن😍😍🤣

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
جفتشون عشقن😍😍🤣

آرههه مخصوصا کاکائویی 🥺🥺🥺🥺

2706