2733
2734

من از شیش هفته معده درد و سوزش و حالت تهوع و استفراغ شروع شد تز صبح حالت تهوع ورفلاکس و...

البته یه بار فقط صبح بالا میاوردم اونم آب 

ولی حالت تهوعم تاشب باهام بود که با روزی یکی یا دوتا دمیترون خوب میشد

دقیقا امروز8هفتم تموم شد حس میکنم ویارم بهتر شده ینی امروز بالا نیاوردم قرصمو خوردم صبحونه هم خوردم بعد یک ساعت

بنظرتون مشکل دارم نکنه بچم چیزیش بشه 

یهو نگران شدم  از حال خوبم 

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

نه بابا چیش بشه. اثر قرصه که خوب شدی واسه منم دمیترون معجزه کرد

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش مشکلی نیست طبیعیه

چقدر بارداری اول سخته خداییش 

چون تنبلی تخمدان داشتم خیلی یهویی باردار شدم بدون دارو

الان همش میترسم ازدستم بره😔

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2731

آره خیلی خوبه البته چند روز انقد حالم بد بود که قرصم تاثیر نمیکرد

دیروز رعایت کردم چای نخوردم فقط دواستکان دمنوش زنجبیل خوردم 

نمیگم امروز عالیم ولی از بقیه روزا قابل تحمل تره

چقدر بارداری اول سخته خداییش  چون تنبلی تخمدان داشتم خیلی یهویی باردار شدم بدون دارو الان همش ...

نگران نباش این روزا به سرعت میگذره اصلا نمیفهمی چطور گذشت من الان واقعا به عقب نگاه میکنم میگم چه زود به هفته سی و سه رسیدم فقط الکی استرس ندا باش آخه استرس و نگرانی به بچت منتقل میشه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

خوشبحالت چقد کم مونده نی نیت بیاد توبغلت

مال من هنوز خیلیییی مونده

2738

ن عزیزم طبیعیه بعضی روزا حالت خوب میشه بعضی روزام بدتر میشی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
نگران نباش این روزا به سرعت میگذره اصلا نمیفهمی چطور گذشت من الان واقعا به عقب نگاه میکنم میگم چه زو ...

آها باشه عزیزم دعا کن مال منم به خیرو خوشی بگذره

هنوز برای صدای قلبشم نرفتم واسه همین یه خورده نگران بودم

از ترس کرونا گفتم همون 12هفتگی برا غربالگری برم و از قلبش مطمئن بشم 

ن عزیزم طبیعیه بعضی روزا حالت خوب میشه بعضی روزام بدتر میشی

خب پس خداروشکر

آها باشه عزیزم دعا کن مال منم به خیرو خوشی بگذره هنوز برای صدای قلبشم نرفتم واسه همین یه خورده نگرا ...

منم سونو قلب نرفتم مهم نیست زیاد بذار همون دوازده هفته برو با خیال راحت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲