2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه تازه شروع شده 😔

علایمشون چیه؟من دو سری کرونای ناجور گرفتم. یکی فروردین یک ماه بسیار شدید و بی وقفه سرفه و تب و لرز داشتم و بی حالی بدن. یکی هم تیرماه . بویایی چشایی مو کامل از دست دادم و تب شدید

2731
علایمشون چیه؟من دو سری کرونای ناجور گرفتم. یکی فروردین یک ماه بسیار شدید و بی وقفه سرفه و تب و لرز د ...

واای مگه کسی یبار بگیره دوباره همه میگیره

علائم تب عطسه سرفه بیحالی قرمزی چشم

2738

نگران نباش استارتر من هم همسرم گرفت ولی خدا رو شکر کسی رو مبتلا نکرد فقط شرایط قرنطینه رو رعایت کن اگر مقدوره سرویس بهداشتی و حمامت رو جدا کن ظرف هات رو جدا کن ترجیحا از ظروف یکبار مصرف استفاده کن. 

هرروز و بصورت مداوم؟  من مثلا روزی دوبار سرفه میکنم... اصلا جایی نمیرم. ممکنه کرونا باشه؟ و ای ...

منم سرفه شدید ندارم تک و توک...ولی یه روزش حالم بد بود ریه هام میسوخت و سرفه داشتم و داغ بودم ولی الان فقط سرفه اونم چندتا در روز دارم

والا نمیدونم اگه خیلی ادم حساس هستی یا توی خونه ادم پرخطر دارید مثلا سن بالا یا دیابت یاهرچیز دیگه ای واسه اطمینان تست بده