2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نی نی پارک خریدم براش تا شش ماهگی رو اون میخابوندم الان پیش خودم میخابه خیلی وول میخوره 

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
2728

نی نی تو گهواره کنار مادر. من یچکدوم رو کنارم نمیخوابوندم. آدمیه یوقت آرنجی یا دستی بخوره تو سرش. من شیر رو سیرش میکردم میداشتمش تو گهوارش تا راحت بخوابه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2738
همون دیگه تخت نخرم میشع؟ 

اگ خودت رو تخت نمیخوابی نه دیگ نیاز نیس

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بله میشه.تشک بنداز روزمین بخوابه دیگه.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
نی نی تو گهواره کنار مادر. من یچکدوم رو کنارم نمیخوابوندم. آدمیه یوقت آرنجی یا دستی بخوره تو سرش. من ...

و اینم بگم گهواره بچه هام مال نوزادی خودمه🤣🤣

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

پسر من ۸ ماهشه فقط رو تختش خوابش میبره خیلی هم تکون میخوره خیالم راحته نمی افته حفاظ داره اما میشه رو زمین خوابوند  بچه رو من یک ماهگی تا دوماهگیشو چون رفلاکس داشت بخاطرش رو زمین میخوابیدیم رو تشک آنتی رفلاکس میخوابوندنش ک صداشو بشنوم

2706