2733
2734

اولین بارمه میخوام درست کنم ممنون میشم بگید 😂❤

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی برنج هاتو میریزی تو قابلمه باید اندازه یه بند انگشت بالاش آب باشه 😁

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738
کته؟

اره😅

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

ممنون دوستان😍❤

هرچقد برنجدمیریزی بند انشت اول انگشت وسطیت اب پر کن نمکم کم کم بریز بعد ابشو بچش بزار رو گاز شعلشو زیاد کن ابش خشک شه خشک ک شد سرشو بزار زیرشو کمه کم کن بعد بیا ازش بخور ببین پخته یا ن از روش نخور از زیرش بخور زیر مهمه

بستگی داره.من به تعداد برنج اب میریزم با یه پیمونه آب اضافه.مثلا چهارتا برنج پنج تا اب

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بصورت دم كرده يه پيمانه برنج تقريبا دو پيمانه آب ميخواد يه ذره كمتر يعني بين يك و نيم تا دو در آخر انگشتت رو بذار روش انگشت اشاره بايد يه بند انگشت از روي برنج آب داشته باشه اگه يه كم قبلش برنجت رو خيس كني بهتر ميشه مثلا نيم ساعت بعد كه جوش اومد زيرشو كم كن كه نرم بشه 

2706