2703
2553
عنوان

بین دانشگاه تبریز و رشت کدوم بهترن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8242 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم منم ارومیه درس خوندم اونم ترکی فقط حرف میزدن.خودم رشتی م.اما شهر تبریزودوست داشتم اومدم قشنگه. ...

بله تبریز شهر و معماری و غذاها و شیرینی‌هاش حرف دارن،گفتم که خودم تبریزی هستم😊اما مردمش اخلاقیات خاصی دارن که شاید برای هرکسی قابل تحمل نباشه!

اگر طرف آدم بی‌خیالی باشه،میتونه راحت اونجا زندگی کنه

اما اگر کسی باشه که کارها و حرفای دیگران ممکنه اذیتش کنه،بهتره نره تبریز!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
تهرانی وجود داره ایا؟؟؟ همه از شهرستان رفتن تهران😂😂

شماها هم از تهران اومدید شهرستان 😂 شهرستانی دیگ وجود داره.؟؟

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2714
بله تبریز شهر و معماری و غذاها و شیرینی‌هاش حرف دارن،گفتم که خودم تبریزی هستم😊اما مردمش اخلاقیات خا ...

دوتا همکلاسی داشتم تبریزی خیلی خوب بودن به من میگفتن ما فکر میکنیم تو ترکی.باهات جوریم😊

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

به مردمش چی کار داری نهایت هفته ای یه بار بری خرید تو خیابون 

نمیخوای که وصلت کنی 

مسیر برات مهم باشه و سطحعلمی دانشگاه 

من 4 سال کرج بودم هفته ای یه یار میرفتم خرید میوه و سبزی و...

همین

از حرفت خیلی ناراحت شد چ تهرانی باشیم  چ شهرستانی هممون آدیم  خوبه احترام همو نگه داریم ...

منظور بدی نداشتم، بیشتر منظورم این بود تهرانی بودن افتخاری نداره که، تا چند سال رفتیم تهران اصالتمون رو فراموش کنیم و بگیم تهرانی هستم، همه نژاد ها و قومیت ها محترمن😊

2706