2733
2734
عنوان

تقسیم ارث

639 بازدید | 21 پست

بچه ها پدرشوهرم داره خونه ویلاییشو با سه طبقه طاق میزنه میخاد سه طبقه رو بنام بچه هاش بکنه یکی خاهرشوهرم یکی برادرشوهرم یکی شوهرم حالا شوهرم میگه من نمیخام روم نمیشه تازندس قبول کنم😐

ولی بقیه راصی هستن

حالا چی بگم شوهرم راضی بشه

واقعاً دسته همچنین پدری و باید بوسید پولو تا فرزندش میخواد بهش می‌رسونه

هیچی بگو بگیر و نوکری پدرت و بکن دمش گرم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوب به دختر و پسرش مساوی میده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731

چه فامیل خوبی که به دختر پسر یکسان ارث میده 😍

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

به شوهرت بگو خودتو لوس نکن

تا خودش هست!!!تا خودش نیست دولت بیاد روش مالیات بگیره

بگو از فهم پدرته بگو دستشو ببوس و بگیر ازش

اگه خودش نباشه مالیات خوبی دولت رو شمیگیره بعد سهم بچه هارو میده

دختر این پسر اون شر و کینه

آدم باشعوریه دردش تو سر بی شعورای کثیف که فکر میکنن میبرن تو گورشون ملکشونو

مثل شوهر من،بقیه برادراش میگفتن اینو نمیخوایم اونو میخوایم شوهر منم میگفت روم نمیشه اخرش خونه های بزرگ تر و دادن به اونا برا ما یه خونه کوچیک دادن،البته بازم دستش درد نکنه

غمی به عالم نبوده که موندنی باشه پس بخند ...
بگو بعد فوتش بالاش میکشن ، پدر شوهرت سند صلح بزنه شوهرت باهاش صحبت کنه  تا وقتی زندست مال اونه ...

دقیقا حرف منم همینه ولی شوهرم راصی نیست دراین باره باهاشون صحبت کنه وبگه تازنده اید مال شما بعد مال من

مالی که در زمان زنده بودن پدر و مادر به بچه بدن درسته از اموال و املاکه ولی ارث نیست میشه هبه به معنی هدیه اونوقت شوهرت هدیه نمیخواد و میخواد بعد از خدابیامرز شدن پدرش با جنگ و دعوا و دلخوری و انحصار ورثه و هزارتا مشکل دیگه حقش رو بگیره.

سری که درد نمیکنه رو چرا دستمال میبنده

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
2706